Fotograf 07.08.2021 Znojmo

Dobrý den, Sháníme fotografa na naši svatbu, která bude 07.08.2021 v hotelu Happy Star v Hnanicich u Znojma. Předem děkuji za tipy či kontakty 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Petro, Váš svatební termín mám volný. Pokud by vás má práce oslovila, mohu vám být k dispozici. Děkuji, hezký den S pozdravem Robin
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Peťo, posílám vám zprávu. Nebo koukněte na webovky www.okemfotografa.cz Užíjte si přípravy :-) Patrik Schöber
Odpovědět
Profilova fotka
@peta_bartakova Dobrý deň, písal som Vám SZ :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem fotograf z Jižní Moravy, takže Znojmo je kousek. Veškeré informace ohledně focení svateb mám na svých stránkách, pokud byste projevil zájem, rád se s Vámi sejdu na osobní schůzce, kde bychom probrali detaily. S přáním hezkého dne. Lukáš Zeman
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a moc ráda přijedu. Svatby fotím po celé ČR.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám volný a pokud vás mé fotky zaujmou, ráda přijedu. Mé portfolio a ostatní informace najdete na webu. Hezký den Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, dovoluju si nabídnout služby svatebního fotografa. Fotím po celé ČR. Pokud jedu někam dál, účtuju jen polovinu cesty, aby náklady za dopravu nebyly tak vysoký. V ceně svatebního focení je předsvatební párový focení a zapůjčení polaroidu. Fotky ze svatby dostanete do 14 od svatby (fleška + vytištěný fotky). Veškerý informace, fotky, reference atd. najdete na mých stránkách 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslal jsem Vám SZ s nabídkou. S pozdravem Michal Studený tel. 776773900
Odpovědět
Dobrý večer, pokud se Vám budou moje fotky líbit, rád přijedu a vaši svatbu nafotím. V případě zájmu spolupracuji i s kameramanem, mám fotobudku, rekvizity..... Více informací zasílám do zpráv.
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, termín mám volný a mohu přijet z Hodonína :) Mrkněte ke mně a v případě zájmu mě kontaktujte pro domluvení nezávazné předsvatební schůzky. S pozdravem Veronika Tvrdá
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu nabídnout volný termín. Bude mi potěšením Vám zdokumentovat Svatební den. Fotografka Petra
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, gratuluji k vašemu rozhodnutí. Termín mám ještě volný a rád vám svatbu nafotím. Vše potřebné najdete na mých webových stránkách nebo na fb profilu Jakub Kruliš photography. Mějte se pěkně Jakub
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@peta_bartakova Hezký den, ráda Vám svatbu nafotím. 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@peta_bartakova Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a nenápadně zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky, fotografie a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat nebo vidět více fotografií. Přeji pěkný den svatební fotograf Martin Máslo - fotomaslo
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám prozatím volný. Pokud Vás zaujme moje tvorba, moc rád nafotím Váš svatební den. Více informací a kompletní ceník naleznete na mých stránkách. Bude mi ctí zachytit Váš svatební příběh 🖤 • • •
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?