Fotograf 06.08.2016 Ostrava a okolí...

18. bře 20169

Dobrý den,
téměř ze zoufalství hledáme svatebního fotografa na termín 06.08.2016 nejlépe z Ostravy a okolí. Jsme vděční za jakoukoli nabídku.
Děkuji

 • Dobrý den,

  tento termín mám volný, pokud Vás mé fotografie zaujmou a ceník bude vyhovovat, rád budu Vaším svatebním fotografem.

  S pozdravem Lukáš

 • Jeden z posledních volných termínů. Rád Vám svatbu nafotím 😉

 • Dobrý den,
  tento termín mám zatím stále volný. Budu rád, pokud navštívíte mé www stránky, kde naleznete podrobnější informace ohledně svatebního focení a také více ukázkových fotografií.

  S pozdravem
  Martin K.

 • Sponzor fóra
 • @vejumka  Dobrý večer, mohu vřele doporučit @marlinphoto . Jsou přímo z Ostravy. Případně Jana Vlčka (Opavsko) nebo Kamila Kubjatka (Opavsko). Třeba by Vás jejich práce zaujaly. Nevím však, zda mají termín ještě volný. S pozdravem Martin Lysek

 • Dobry večer,
  Vas termin mam volny ... dojezd neni problem.

 • @vejumka  Dobrý den. Váš termín mám volný a proto Vám nabízím své služby. Z Ostravy sice nejsem, ale rád za Vámi přijedu. Ukázky mé práce najdete v mém portfoliu a nebo na mých webových stránkách.

  Dovolil jsem si zanechat Vám osobní zprávu.

  S přáním hezkého dne

  Marián Sopoliga

 • Zkuste Michala Krusberského. Byli jsme s ním velmi spokojeni. Super domluva, cena a v neposlední řadě fotky, které předčily očekávání. 🙂

 • @vejumka
  Dobrý večer,

  pracujeme po celé ČR a děláme fotografie i video. Prohlédněte si naši práci na FB nebo webu, kde naleznete také několik "balíčků". Pokud Vám nevyhovují, dejte nám vědět svoji představu a společně vymyslíme variantu, která pro Vás bude optimální

  Samozřejmostí je smlouva, případně předsvatební schůzka i s focením a třeba i fotokoutek s okamžitým tiskem fotografií na Vaší oslavě. Vše je na domluvě. V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte ptát.

  Za tým Zachyť To.cz - Foto & Video
  Radek

 • AK Grafika & Fotografie Slovenka ale fotí tam aj v okolí Ostravy, Karvinej a tak... berie nejako do 3000 Kč

Přidej příspěvek

  Nenašli jste co jste hledali?

  Hledat pouze v názvech témat
  Doporučení dodavatelé
  Jsem mladý fotograf z Průhonic u Prahy. Fotografii se věnuji přes 7 let a neustále se snažím hledat nové výzvy a motivy.
  Zvěčňuji na fotografiích vzpomínky na vyjímečné chvíle. Svatební den je plný okamžiků, které budete chtít mít zachyceny navždy. Rád je pro vás nafotím
  Skládám mozaiku života. Vidím i to, co jiní nevidí, co v danou chvíli prožíváte jen vy. Jen vy a já. Sbírám obrázkové příběhy lidí, jsem fotograf.