Fotograf 06.08.2016 Ostrava a okolí...

Profilova fotka
Dobrý den, téměř ze zoufalství hledáme svatebního fotografa na termín 06.08.2016 nejlépe z Ostravy a okolí. Jsme vděční za jakoukoli nabídku. Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám volný, pokud Vás mé fotografie zaujmou a ceník bude vyhovovat, rád budu Vaším svatebním fotografem. S pozdravem Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Jeden z posledních volných termínů. Rád Vám svatbu nafotím ;)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám zatím stále volný. Budu rád, pokud navštívíte mé www stránky, kde naleznete podrobnější informace ohledně svatebního focení a také více ukázkových fotografií. S pozdravem Martin K.
Odpovědět
Profilova fotka
@vejumka Dobrý večer, mohu vřele doporučit @marlinphoto . Jsou přímo z Ostravy. Případně Jana Vlčka (Opavsko) nebo Kamila Kubjatka (Opavsko). Třeba by Vás jejich práce zaujaly. Nevím však, zda mají termín ještě volný. S pozdravem Martin Lysek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry večer, Vas termin mam volny ... dojezd neni problem.
Odpovědět
Profilova fotka
@vejumka Dobrý den. Váš termín mám volný a proto Vám nabízím své služby. Z Ostravy sice nejsem, ale rád za Vámi přijedu. Ukázky mé práce najdete v mém portfoliu a nebo na mých webových stránkách. Dovolil jsem si zanechat Vám osobní zprávu. S přáním hezkého dne Marián Sopoliga
Odpovědět
Zkuste Michala Krusberského. Byli jsme s ním velmi spokojeni. Super domluva, cena a v neposlední řadě fotky, které předčily očekávání. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@vejumka Dobrý večer, pracujeme po celé ČR a děláme fotografie i video. Prohlédněte si naši práci na FB nebo webu, kde naleznete také několik "balíčků". Pokud Vám nevyhovují, dejte nám vědět svoji představu a společně vymyslíme variantu, která pro Vás bude optimální Samozřejmostí je smlouva, případně předsvatební schůzka i s focením a třeba i fotokoutek s okamžitým tiskem fotografií na Vaší oslavě. Vše je na domluvě. V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte ptát. Za tým Zachyť To.cz - Foto & Video Radek
Odpovědět
Profilova fotka
AK Grafika & Fotografie Slovenka ale fotí tam aj v okolí Ostravy, Karvinej a tak... berie nejako do 3000 Kč
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?