Fotograf 06.08.2016 Ostrava a okolí...

18. bře 20169

Dobrý den,
téměř ze zoufalství hledáme svatebního fotografa na termín 06.08.2016 nejlépe z Ostravy a okolí. Jsme vděční za jakoukoli nabídku.
Děkuji

• Dobrý den,

tento termín mám volný, pokud Vás mé fotografie zaujmou a ceník bude vyhovovat, rád budu Vaším svatebním fotografem.

S pozdravem Lukáš

• Jeden z posledních volných termínů. Rád Vám svatbu nafotím 😉

• Dobrý den,
    tento termín mám zatím stále volný. Budu rád, pokud navštívíte mé www stránky, kde naleznete podrobnější informace ohledně svatebního focení a také více ukázkových fotografií.

S pozdravem
    Martin K.

• Sponzor fóra
  • @vejumka  Dobrý večer, mohu vřele doporučit @marlinphoto . Jsou přímo z Ostravy. Případně Jana Vlčka (Opavsko) nebo Kamila Kubjatka (Opavsko). Třeba by Vás jejich práce zaujaly. Nevím však, zda mají termín ještě volný. S pozdravem Martin Lysek

• Dobry večer,
    Vas termin mam volny ... dojezd neni problem.

• @vejumka  Dobrý den. Váš termín mám volný a proto Vám nabízím své služby. Z Ostravy sice nejsem, ale rád za Vámi přijedu. Ukázky mé práce najdete v mém portfoliu a nebo na mých webových stránkách.

Dovolil jsem si zanechat Vám osobní zprávu.

S přáním hezkého dne

Marián Sopoliga

• Zkuste Michala Krusberského. Byli jsme s ním velmi spokojeni. Super domluva, cena a v neposlední řadě fotky, které předčily očekávání. 🙂

• @vejumka
    Dobrý večer,

pracujeme po celé ČR a děláme fotografie i video. Prohlédněte si naši práci na FB nebo webu, kde naleznete také několik "balíčků". Pokud Vám nevyhovují, dejte nám vědět svoji představu a společně vymyslíme variantu, která pro Vás bude optimální

Samozřejmostí je smlouva, případně předsvatební schůzka i s focením a třeba i fotokoutek s okamžitým tiskem fotografií na Vaší oslavě. Vše je na domluvě. V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte ptát.

Za tým Zachyť To.cz - Foto & Video
    Radek

• AK Grafika & Fotografie Slovenka ale fotí tam aj v okolí Ostravy, Karvinej a tak... berie nejako do 3000 Kč

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Doporučení dodavatelé
    Jsem mladý fotograf z Průhonic u Prahy. Fotografii se věnuji přes 7 let a neustále se snažím hledat nové výzvy a motivy.
    Zvěčňuji na fotografiích vzpomínky na vyjímečné chvíle. Svatební den je plný okamžiků, které budete chtít mít zachyceny navždy. Rád je pro vás nafotím
    Skládám mozaiku života. Vidím i to, co jiní nevidí, co v danou chvíli prožíváte jen vy. Jen vy a já. Sbírám obrázkové příběhy lidí, jsem fotograf.