Fotobudka/fotobunka - zkusenosti s pronajmem Praha

Mate nekdo zkusenosti s pronajmem tzv photo booths v Praze? Obepsala jsem jich par ohledne cen a terminu ale tady na beremku jsem zadne zkusenosti nevidela.. Diky! My s tim na svatbe kamaradky mely velkou srandu...
Odpovědět
Profilova fotka
Co tak fotodroid?
Odpovědět
@pschober Ceny jsou teda pekne vysoke! Ale diky
Odpovědět
Profilova fotka
To je pravda. Mají služby na úrovni. Ať vám to výjde. :-) ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovoluji si reagovat na poptávku svatebního fotografa. Rádi nafotíme Vaši svatbu, protože focení milujeme, navíc můžeme přijet i s fotokoutkem. Vaše portrétové focení nevěsty a ženicha pro Vás bude zábavou. Podívejte se na naše svatební stránky , je tam vše uvedeno včetně ceníku. Focení svatby celý den za krásných 8000,-Kč, což je velice přijatelná cena, navíc včetně fotoknihy. S pozdravem Matěj Škraňka, AZ-fotoslužby
Odpovědět
Já na to taky koukala, ale ty ceny jsou fakt šílenost 😄 takže jsem si koupila tiskárnu ( chci to vesměs jen na vyblbnutí takže nepotřebuju ultra nejvíc nejlepší fotky) světla doma mam a koutek si vytvořim sama. Původně jsem tam chtěla dát mojí zrcadlovku, no ale asi to necham jen přes mobil 😄 Plus doporučuju se zeptat vaše fotografa, spousta z nich dneska již fotokoutky dělá, nebo má minimálně hodně známostí 🙂
Odpovědět
@a_mysakovicova Jojo to je dobry napad, ja mam instax sama tak uvidime 😄
Odpovědět
@az_fotosluzby_eu Fotografku uz mame, ted jenom tu bunku. Ale dekuji za odpoved!
Odpovědět
Profilova fotka
@alisa_ Však ano, podívejte se na naše stránky teď máme neomezený tisk za akční cenovku https://fotokoutek.fun/fotokiosek/
Odpovědět
@az_fotosluzby_eu Dekuji poptavku jsem poslala
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?