Menu Forum

Fotobudka do 5000Kč (bez pozadí, tisku a rekvizit) Zlínský kraj

3. říj 2016  • 
fotoportrét
fotoportrét
anydevil
Registrovala se 11. června 2016 na beremese.cz. Přidala 8 příspěvků. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
anydevil
Registrovala se 11. června 2016 na beremese.cz. Přidala 8 příspěvků. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
 Můžete mi prosím poradit nějakého provozovatele fotobudky (fotokoutek ne!) ze Zlínského kraje (případně přilehlé okolí) do 5000Kč?
Vždy něco najdu, ale je to daleko :( Mít levnější fotobudku a zaplatit jednou tolik na dopravě není moc výhodné.
Počítám pouze s fotobudkou. Bez rekvizit, bez tisku, bez pozadí. V minulosti jsme na větších rodinných akcích dělali vlastní fotokoutek, ale na svoji svatbu bych ocenila pohodlnost fotobudky oproti stativu s foťákem…

Prosím pouze o nabídky v této cenové relaci. Moc děkuji
3. říj ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
malinaphoto (27 r.)
Vítězslav Malina - fotograf
Vítězslav Malina PRO

Foto a video - Region Brno
19

“Něco nového na našich webovkách, retro styl na přehradě :) http://www.malovanyobrazek.com/svatby/terka-michal-brno-retrosvatba”
(Před 3 dny)

fotoportrét
fotoportrét
malinaphoto (27 r.)
Vítězslav Malina - fotograf
Vítězslav Malina PRO

Foto a video - Region Brno
19

“Něco nového na našich webovkách, retro styl na přehradě :) http://www.malovanyobrazek.com/svatby/terka-michal-brno-retrosvatba”
(Před 3 dny)

Co zkusit ještě jinou variantu? Co se domluvit s vaším svatebním fotografem jestli by vám to nenafotil? Já to na svatbách dělám tak nějak automaticky, když je tam připravený fotokoutek, tak tam prostě lidi fotím. Jestli na digitál nebo na Instax už je pak jen na domluvě.
Zkuste se zeptat vašeho fotografa, třeba s tím taky nebude mít žádný problém. A když se mu moc chtít nebude, pořád mu můžete těch 5000kč přihodit ;)

Troufnu si tvrdit že fotky z fotokoutku focený fotografem jsou lepší než budka... už jen proto, že s lidma můžu komunikovat, rozesmát je atd.
3. říj v 18:05  •  www.malinaphoto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrov
Petr Ovsík PHOTOGRAPHY
PRO

Foto a video - Region Uherské Hradiště
3

“Proč vybrat nás jako svatební fotografy? http://www.photo-petrov.cz/index.php/2016/05/04/proc-si-vybrat-nas/”
(Před 7 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
petrov
Petr Ovsík PHOTOGRAPHY
PRO

Foto a video - Region Uherské Hradiště
3

“Proč vybrat nás jako svatební fotografy? http://www.photo-petrov.cz/index.php/2016/05/04/proc-si-vybrat-nas/”
(Před 7 měsíci)

Dovolím si otázku: Jaký potom bude mít fotobudka smysl?
3. říj v 19:19  •  www.photo-petrov.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
honzajezdik_photography (34 r.)
Honza Ježdík | Photography
Honza Ježdík PRO

Foto a video - Region Hradec Králové
73

“Milé potenciální nevěsty. :) Stále mám některé volné svatební termíny v srpnu a pár v září tohoto roku. Budu velmi rád, pokud mrknete na mé nové svatební portfolio na www.honzajezdik.cz - a přes kontaktní formulář na webu se mi ozvete. Zároveň již pilně zamlouvám svatební termíny na rok 2017.”
(Před 4 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
honzajezdik_photography (34 r.)
Honza Ježdík | Photography
Honza Ježdík PRO

Foto a video - Region Hradec Králové
73

“Milé potenciální nevěsty. :) Stále mám některé volné svatební termíny v srpnu a pár v září tohoto roku. Budu velmi rád, pokud mrknete na mé nové svatební portfolio na www.honzajezdik.cz - a přes kontaktní formulář na webu se mi ozvete. Zároveň již pilně zamlouvám svatební termíny na rok 2017.”
(Před 4 měsíci)

Dobrý den, z Vašeho okolí je myslím "retrobudka" (na beremku nesmím vkládat www odkazy, tak zkuste hledat emoticon ). Spravuje ji fotograf Martin Kopřiva.

Přeji pěkný den.

H.
3. říj ve 21:40  •  www.honzajezdik.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
anydevil
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
anydevil
  • Neví, kdy bude svatba
 @malinaphoto
Není to špatný nápad, taky jsme to zvažovali. Ale fotobudku jsme chtěli až na pozdější večerní zábavu, kdy už fotograf nebude přítomen... Je pravda, že fotograf dokáže rozesmát, ale taky platí, že né každý se šklebí na fotografa bez ostychu. Zato fotobudka, ta toho snese emoticon
3. říj ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
anydevil
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
anydevil
  • Neví, kdy bude svatba
 @petrov
Popravdě moc nerozumím dotazu. Vzhledem k tomu, že dekorace máme vlastní, neberu za důležité aby byli v ceně. Tisk nepotřebujeme, protože až na pár tetiček fotoalba nikdo nevlastní, takže by vytisklé fotky skončily někde v prachu. My osobně je vytisknemr ve fotoknize...
3. říj ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
anydevil
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
anydevil
  • Neví, kdy bude svatba
 @honzajezdik_photography
Podívám se, děkuji emoticon
3. říj ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí