Menu Forum

Fotoalbum na 600 fotek

29. črc 2016  • 
fotoportrét
fotoportrét
prix
2
Registrovala se 9. ledna 2012 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 7 příspěvků a 18 inzerátů. Region Brno.
  • Svatba byla 4. září 2015
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
prix
2
Registrovala se 9. ledna 2012 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 7 příspěvků a 18 inzerátů. Region Brno.
  • Svatba byla 4. září 2015
    Region Brno
 Ahoj holky, sháním nějaké velké fotoalbum, chtěla bych mít co nejvíc fotek v jednom albu, takže by se mi líbilo vážně nějaké mega album tak na 600 fotek, ale nějak nemohu nic najít, co by odpovídalo mým požadavkům. Projela jsem ebay, aliexpress atd. a nikde nic emoticon Rozměr alba mi je jedno, ale velikost fotek tak 10x15 cm.

Nemáte nějaká nějaký tip? Foto knihu dělat nechci, mám ráda klasické fotky emoticon

Hama by měla dělat nějaké nature fotoalbum, ale nikde nic: http://www.nakupvakci.cz/cs/velke-fotoalbum-az-na-700-fotografii/

Díky za každou radu emoticon
14. črc ve 14:59  •  Svatba byla v září 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
filipmatuska (31 r.)
Filip Matuška Photography
Filip Matuška PRO

Foto a video - Region Kroměříž
20

“Http://www.filipmatuska.cz/?p=463 další z příspěvků na našem blogu s tagem "svatební nápadník" - inspirace jedním z trendů poslední doby - LEVANDULÍ :)”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
filipmatuska (31 r.)
Filip Matuška Photography
Filip Matuška PRO

Foto a video - Region Kroměříž
20

“Http://www.filipmatuska.cz/?p=463 další z příspěvků na našem blogu s tagem "svatební nápadník" - inspirace jedním z trendů poslední doby - LEVANDULÍ :)”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,

pro nás vyráběla doplňky jednou Alena Švambergová - moc šikovná, najděte si ji na google nebo na facebooku. Pak ručně vázané knihy a fotoalba dělá také Lucie z firmy Immaginacija Bindery, která sice žije a působí v Anglii, ale doručuje zakázky "na míru" i do ČR.

Snad se Vám něco z jejich tvorby bude líbit.

Linda (Filip Matuška - Photography)
14. črc v 15:20  •  www.filipmatuska.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kralici_packa
Registrovala se 29. července 2016 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kralici_packa
Registrovala se 29. července 2016 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky.
  • Neví, kdy bude svatba
 My si nechali dělat fotoalbum v Umělecké dílně BK (umeleckadilnabk.cz). Je to knihařka, která dělá ruční alba a knižní vazby a když si nevybereš z nabídky, je možné se s ní domluvit, že ti vyrobí album přímo na zakázku. My si nechali vyrobit s vlastním motivem a jsme moc spokojení. Pokud chceš album na klasické fotky na nalepení fotorůžky, mohlo by to být třeba to, co hledáš emoticon
29. črc v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí