Foto, video - Poděbrady 11.6.2022

18. led 2022110

Dobrý den,

mohla bych poprosit o doporučení či nabídky na nafocení celé svatby a také krátké video? Chápu, že se mohou různé balíčky či náklady za dopravu lišit, ale orientační ceny by mi to dost ulehčily.

Svatba se bude konat v lese, tudíž mám představu o nádherných fotkách v přírodě, se západem slunce a posléze s prskavkami 🙂 😃

Předem moc děkuji.

Denisa

• Příspěvek byl smazán adminem, neboť nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.

• Dobrý den,
    rádi vyfotíme a i natočíme.
    Poděbrady máme za humny 🙂
    Více informací posíláme do SZ.
    S pozdravem Iva a Luboš

• Dobrý den, Váš termín mám volný a když se Vám bude moje práce líbit, rád přijedu, Vaši svatbu nafotím a kolega natočí. K dispozici máme i dron a hlavně fotobudku (tisknoucí velké a kvalitní fotografie a spoustu rekvizit. Více informací zasílám do zpráv a přeji hezký den

• Sponzor fóra
  • Dobrý den, ráda nafotím. 🙂
    V případě zájmu mě můžete kontaktovat přes webové stránky a na všem se domluvíme.
    Ráda doporučím také kameramana.

• Dobrý den,
    váš termín mám volný. Pokud vás mé fotky zaujmou, ráda přijedu. Mé portfolio a ostatní najdete na webu.
    Hezký den Markéta

• Krásný den, ráda vám svatbu přijedu vyfotit, Poděbrady jsou kousek.

Mrkněte na můj profil pokud vás osloví, budu ráda, pokud se ozvěte 😉

Píši zprávu s více o informacemi.
    Terka

• Dobrý den,

váš termín mám stále volný, tak pokud se vám budou líbit fotky, napište a můžeme se domluvit na podrobnostech.

Více fotek ze svateb nebo i další informace naleznete na mém webu nebo na instagramu.
    Případně mě neváhejte kontaktovat.

Budu se na vás těšit.
    Patrik

• Dobrý den,

váš termín mám stále volný, tak pokud se vám budou líbit fotky, napište a můžeme se domluvit na podrobnostech.

Více fotek ze svateb nebo i další informace naleznete na mém webu nebo na instagramu.
    Případně mě neváhejte kontaktovat.

Budu se na vás těšit.
    Patrik

• Hezký den,

termín mám zatím volný a zní to všechno naprosto skvěle! 🙂 Navíc bydlím kousek od Poděbrad. Mrkněte na můj web, kde mám uvedené i přibližné ceny. Pokud nabídka a fotky zaujmou, určitě se ozvěte 🙂.

• @blazzineceq  Dobrý den, mohu nabídnout své služby co se focení týče. Více o mé práci na mém webu.

• Příspěvek byl smazán adminem, neboť nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.

• Přeji Vám krásný den,
    mám mnoholeté zkušenosti s fotografováním reportáží a portrétů, tím pádem i s dokumentováním svateb, takže pokud budete mít zájem, bude mi potěšením vás poznat a fotografovat.
    S úctou,
    Honza

• Dobry den,

tento termin mame volny a nabizime balicek foto+video (cenik na nasem webu).

Budeme se tesit!
    Anna

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Doporučení dodavatelé
    Rádi bychom zachytili vaše jedinečné okamžiky a emoce prostřednictvím našich fotografií a videa. Navštivte naše stránky a dozvíte se více.
    Bude pro mě poctou a velkým potěšením se jako fotograf účastnit Vaší svatby a vyfotit ji od příprav až po oslavu, cena 8000,- Kč za celodenní focení.
    Jsme dva. Kreslíme světlem. Vyprávíme Vaše příběhy jako básně v obrazech.