FOTO + VIDEO 26.6.2021 JIŽNÍ MORAVA (Ratíškovice)

Profilova fotka
Zdravím, nevíte prosím někdo o někom, kdo by nafotil a natočil svatbu 26.6.2021. Museli jsme posunout termín svatby z května a fotograf s kameramanem, které jsme měli domluvené, nový termín nemůžou 😕 . Máte někdo zkušenosti a doporučení na někoho šikovného a spolehlivého? Děkuji moc za pomoc. 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, jsem fotograf z Jižní Moravy a rád se s Vámi pobavím o podrobnostech když budete chtít. S pozdravem Lukáš Zeman
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám volný a pokud vás mé fotky zaujmou, ráda přijedu. Mé portfolio a ostatní informace najdete na webu. Fotíme i točíme Hezký den Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravíme vás, máte od nás SZ. Budeme se těšit. Mějte se! Tomáš a Eva
Odpovědět
Dobrý večer, termín mám i s kameramanem volný a jestli se Vám zalíbí naše práce, rádi přijedeme a Vaši svatbu natočíme a nafotíme. Více informací zasílám do zpráv a přeji hezký večer.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme volný. Rádi vyfotíme. Nabízíme pohodový a přátelský přístup a profesionální výstup :) Více info zasíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín se mi uvolnil. Mohu nabídnout focení svatby. Více o mě na webu. Tady ukázka z jižní Moravy
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?