Foto/video 21.7.2018 Brno

Dobrý den, akutně sháním fotografa pro svatbu 21.7.2018, kousek od Brna. Dále zvažujeme i kameramana. Seženeme ještě někoho šikovného? Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den Lucie, rádi bychom Vaši svatbu nafotili (i natočili) a náhodou máme termín ještě volný. Vždy se snažíme svatbu mít jako celý příběh, který vás přesně vystihuje a budeme moc rádi, když se ozvete. :-) Těšíme se na vaši odpověď Monika & Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, my bychom se Vás moc rádi ujali! :-) Nabídku posílám v soukromé zprávě. Srdečně Alice Hekrdlová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme volný. Jsme Vám plně k dispozici co se týče focení i fotokoutku. Od nás neuslyšíte, postavte se takto, udělejte toto. Váš den se snažíme zachytit vždy tak jak je, plný momentů a emocí.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám zatím volný, podívejte se na moje stránky kde najdete ukázku fotek a další informace :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, pokud Vas zaujme me portfolio, rad se s Vami domluvim na spolupraci:)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem k dispozici, mrkněte na web.. Pěkný den, Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím mé fotografické služby. Jsem fotograf z Brna. Rád zdokumentuji Váš svatební den. Více informací pošlu do SZ. S pozdravem Filip Fojtík
Odpovědět
Profilova fotka
@lucien Dobrý den, termín mám volný a mohu být k dispozici. Více info posílám do zpráv. Zdraví Jakub
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám volný a moc ráda přijedu, pokud vás mé fotky osloví. Hezký den Markéta Peterková
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám volný a rád Vaši svatbu nafotím. Veškeré informace naleznete na mých webových stránkách. S pozdravem Martin Hnátek
Odpovědět
Všem děkuji za nabídky, nečekala jsem jich tolik :-) Během tohoto týdne se jimi proberu a všem se ozvu, i kdybychom zájem neměli.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@lucien To se cení, moc se těšíme na vaši zprávu. :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme volný. Nabídku posíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
@lucien Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den přeji, Termín Vaší svatby mám volný. Gratuluji k zasnoubení :-) Nabídku zasílám v soukromé zprávě. Pokud Vás má práce zaujme ozvěte se a domluvíme podrobnosti :-) Velice rád se stanu Vaším svatebním fotografem. S pozdravem a hezký den Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den :) ve vašem termínu zatím volno mám a do Brna za vámi ráda dorazím. Víc informací posílám do zprávy ;)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud ještě nemáte vybráno, rád bych Vám nabídl své služby :-) Mé portfolio naleznete na facebook.com/dopitafoto S pozdravem, Dopita.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda nabídnu své fotografické služby. Pokud by se Vám má práce líbila, neváhejte mě kontaktovat. Budu se těšit na případné setkání. Pěkný den. Michaela Kejdušová :-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?