Foto + kamera na svatbu 7. 9. 2018 České Budějovice?

Dobrý den, sháníme fotografa + kameru na svatbu 7. 9. 2018 ČB. Za nabídky moc děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme volný. Nabízíme foto i video a sehraný tým:). Více informací posíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu být k dispozici a více info posílám do zpráv zde. Zdraví Jakub
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, kdyby Vás zaujala moje práce, mám Váš svatební termín ještě volný ;) Vráťa Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, napište mi a na všem se můžeme domluvit :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, take se pridavam s volnym terminem. Kdyztak kouknete ke me na stranky pro vice informaci a pokud se Vam ma prace zalibi, urcite dejte vedet. Hezky den;)
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, foto ve vašem termínu můžu nabídnout :) Mrkněte ke mně a dejte vědět. Mějte se fajn, karolina
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den veruska1311, termín mám volný. Bude mi potěšením nafotit Vaši svatbu. (na kameramana se mohu poptat) Prosím mrkněte na můj profil a na mé webovky, jesti se Vám bude líbit styl mého focení. Děkuji. Příjený den. Mirka Oborníková
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, posla jsem Vám informace do vaší pošty, zdraví Bajer video
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám volný. Mou práci najdete buď zde na beremese, nebo na webu. Přeji hezký den Markéta Peterková
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, v týmu jsme zatím v tomto termínu volný. Na mé stránce najdete fotky z poslední svatby v České Budějovici i odkaz na videa a další fotografie. Děkuji :)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?