Foto a Video - Prostřední Bečva 19.6.2021

Profilova fotka
Zdravím Vás, Sháníme fotografa a kameramana na naší svatbu, která se bude konat 19.6.2021 na Prostřední Bečvě. Můžete mi prosím někoho doporučit? 🙂 Předem děkuji za všechny tipy!
Odpovědět
Dobrý den, Váš termín mám volný a pokud se Vám bude moje práce líbit, rád přijedu, vaši svatbu nafotím a kameraman natočí. Více informací zasílám do zpráv a přeji hezký den.
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, Valerie. Poslala jsem soukromou zprávu. 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám volný a pokud vás mé fotky zaujmou, ráda přijedu. Mé portfolio a ostatní informace najdete na webu. Hezký den Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám stále volný, tak pokud se vám budou líbit fotky, napište a můžeme se domluvit na podrobnostech. Více fotek ze svateb nebo i další informace naleznete na mých webových stránkách. Případně mě neváhejte kontaktovat. Budu se na vás těšit. Patrik
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud Vás osloví moje tvorba, ráda přijedu a nafotím Vaši svatbu. :-) S pozdravem, Marcela :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, kdyby vás zaujalo portfolio a přístup na webu www.benesoliver.cz/svatby , napište a rád Vaší svatbu nafotím. S pozdravem, Oliver Beneš :)
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, píši zprávu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Zdravím, dovoluju si nabídnout služby svatebního fotografa. Fotím po celé ČR. Pokud jedu někam dál, účtuju jen polovinu cesty, aby náklady za dopravu nebyly tak vysoký. V ceně svatebního focení je předsvatební párový focení a zapůjčení polaroidu. Fotky ze svatby dostanete do 14 od svatby (fleška + vytištěný fotky). Veškerý informace, fotky, reference atd. najdete na mých stránkách 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@valeriebenesova Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a nenápadně zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky, fotografie a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat nebo vidět více fotografií. Přeji pěkný den svatební fotograf Martin Máslo - fotomaslo
Odpovědět
Profilova fotka
Juuu tam to okolí mám moc ráda a nemám to daleko 🙂. Kdyby se vám zalíbily moje fotky na profilu a na webu, budu moc ráda, když mi napíšte 🙂 . Klára
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, já bydlím doslova za kopcem a moc ráda přijedu! Více informací zasílám v soukromé zprávě 🙂 Pěkný den Gabriela
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@valeriebenesova Dobrý den, Píšu vám soukromou zprávu včetně cenové nabídky 😊 S pozdravem Michal Janda
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, gratuluji k vašemu rozhodnutí. Termín mám ještě volný a rád vám svatbu nafotím. Všechny potřebné informace nejdete na mých stránkách nebo na fb profilu jakub kruliš photography. Vše se dá individuálně doladit a na všechny případné dotazy rád odpovím :-) Pěkný den, Jakub
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?