Foto a video okolí Brno (Velká Bíteš)

Dobrý den, doporučíte mi někoho, kdo dělá foto i video zároveň za rozumné peníze? 🙂 Termín máme 12.8.2023 oblast Velká Bíteš
Odpovědět
Profilova fotka
A proč by musel být z Brna? Vždyť můžou byt klidně za Aše
Odpovědět
@te_ssiinka_nelova to klidne muze spatne jsem to popsala chtela jsem aby se vedelo v jake casti mame svatbu. A ono kdyz jede nekdo z Ase a nechava si proplatit cestu tak se v dnesni dobe nedoplatime.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, video rád natočím a fotografa můžu doporučit a vzít s sebou. Jsme oba z Brna, takže doprava, a navíc společná, není problém. Na mou práci můžete mrknout na mém profilu, nebo případně tady na stránkách a pokud jsem Vás zaujal, budu rád když se ozvete do soukromé zprávy, a já vám obratem zašlu veškeré potřebné info včetně prací fotografa.
Odpovědět
Profilova fotka
@dolez naše fotografky i kameramani nic za cesty nechtěli, praha a ostrava a jsme brnaci. Takže tak 😉
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, fotíme i točíme. Informace a portfolio najdete na webu. Hezký den Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi vyfotíme a i natočíme. Jsme dlouhodobě sehraný pár 🙂 Více info posíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 5 měsících
Profilova fotka
@dolez děláme video za dobré ceny, napište si o cenovou nabídku, díky
Odpovědět
Profilova fotka
@dolez Termín je zatím volný, více informací ve zprávě : )
Odpovědět
Profilova fotka
@dolez Můžeme zajistit svatební video a foto za dobré ceny, info máte ve své zprávě, odepište mi tam zdraví Bajer video
Odpovědět
Znamej tocili a fotili fotovideochameleon, mali to velmi pekne a su odniekial od Brna, ak si dobre pamatam. Chcela som ich aj ja, ale uz mali obsadene, ale nasla som inych supwr ludi.
Odpovědět
Profilova fotka
@dolez Dobrý den, mohu nabídnout své služby. Více o mě a mé nabídce najdete na webu.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Doporučuji fotografa Pavla, kdyby ještě někdo potřeboval.
Odpovědět
Článek se načítá
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?