Foto a video 25.9.2021, Moravskoslezský kraj

Profilova fotka
Dobrý den, sháníme fotografa a rovněž i kameramana, co by s námi strávily celý náš svatební den a tak i zvěčnily tento nádherný okamžik.Budeme se brát na horách,kousek od Morávky. Děkuji za nabídky.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a pokud Vás osloví moje ukázka, včetně portfolia na webu, ráda nafotím Váš svatební den. :-) S pozdravem, Marcela
Odpovědět
Profilova fotka
Rád Vaši svatbu nafotím. Cenovou nabídku máte ve zprávách.
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, máte ode mě soukromou zprávu:)
Odpovědět
Dobrý den, termín mám volný, spolupracuji s kameramanem a k dispozici mám i fotobudku. Když se Vám moje práce bude líbit, rád přijedu a Vaši svatbu nafotím a kamarád natočí. Více informací zasílám do zpráv a přeji hezký den.
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, dovoluju si nabídnout služby svatebního fotografa. Fotím po celé ČR. Pokud jedu někam dál, účtuju jen polovinu cesty, aby náklady za doporavu nebyly tak vysoký. V ceně svatebního focení je předsvatební párový focení a zapůjčení polaroidu. Fotky ze svatby dostanete do 14 od svatby (fleška + vytištěný fotky). Veškerý informace, fotky, reference atd. najdete na mých stránkách 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, fotíme i točíme. Vše najdete na webu. Hezký den Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@adriana_polaskova Dobrý den, mohu nabídnout své služby a rád Vám svatební den nafotím. Více o mě a mých službách naleznete na mém profilu nebo internetových stránkách emoticon Pokud se Vám moje tvorba líbí, tak mi napište a můžeme se domluvit blíže. Budu se těšit na případnou spolupráci. Přeji hezký den Erik
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, 25.9.2021 máme stále volno! 🙂 Velmi ráda se s Vámi sejdu a proberu možnosti. Krásný zbytek týdne! 🙂 www.annakolarikova.com
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den :) Kdybych zaujal :) S pozdravem Vráťa
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi vyfotíme a i natočíme :) Více info posíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@adriana_polaskova Dobrý den, mohu nabídnout své služby a rád Vám svatební den nafotím. Více o mě a mých službách naleznete na mém profilu nebo internetových stránkách emoticon Pokud se Vám moje tvorba líbí, tak mi napište a můžeme se domluvit blíže. Budu se těšit na případnou spolupráci. Přeji hezký den Erik
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem vám k dispozici :)
Odpovědět
Profilova fotka
@adriana_polaskova Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a nenápadně zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky, fotografie a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat nebo vidět více fotografií. Přeji pěkný den svatební fotograf Martin Máslo - fotomaslo
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Hezký den, mám volno a nemám to k Vám daleko :-) Mrkněte, prosím, na mé stránky a dejte vědět! S pozdravem Vít Černý
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, gratuluji k vašemu rozhodnutí. Termín mám ještě volný a rád vám svatbu nafotím. Všechny potřebné informace nejdete na mých stránkách nebo na fb profilu jakub kruliš photography. Vše se dá individuálně doladit a na všechny případné dotazy rád odpovím :) Pěkný den, Jakub
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, fotím převážně v Moravsko-slezském a Olomouckém kraji a uvedený termín mám volný. Pokud ještě hledáte svatebního fotografa, jsem Vám k dispozici. Hezký den. Monika
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, jsme sehraný manželský pár, fotografka Monča a kameraman Tom. Na svatbě se vzájemně doplňujeme, jízdné zdarma 😉 Máme v ceně i zapůjčení rekvizit a instaxu, taktéž záběry z dronu . Ceník, naše videa a fota najdete na našem webu.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
@adriana_polaskova Dobrý večer, info posílám do Vaší zprávy, zdraví Bajer video
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?