Focení svatby Řecko - Kréta koncem září 2019

Dobrý den, hledáme fotografa na svatbu na Krétě v termínu 22.-29. září. Kdyby měl někdo s focením na ostrově už zkušenosti, ale není podmínkou. Děkuji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, sice nemam s focenim na ostrove zkusnosti, ale verim, ze by to nebylo nic s cim bych si neporadil:) Spise je otazkou, jaka je vase predstava o doprave na misto a pak dale konkretni datum svatby:) Kdyztak kouknete ke me na stranky a kdyby se vam muj styl zamlouval, dejte vedet a neco vymyslime. Hezky den
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, zkušenosti s focenim na ostrově nemám, ale ráda je získám ;-) Mrkněte na mé stránky a pokud se Vám budou fotky libit, tak se určitě ozvěte :-) Pěkný den Gabriela
Odpovědět
Dobrý den, pokud se Vám budou moje fotky líbit, napište mi Vaši představu a požadavky a můžeme se domluvit. Rád získám do svého portfolia fotky ze svatby z Řecka.... a můžu fotit i pod vodou :-). Víc informací zasílám do zpráv.
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, dovolila jsem si Vám zaslat naši nabídku do soukromé zprávy :-) foto&video&dron :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, koncem září mám ještě volno. Zkušenosti s focením v Řecku nemám, ale fotila jsem v Turecku a nebyl to problém :) V případě zájmu mrkněte na mé portfolio a dejte vědět :) Domluvíme se ;) S pozdravem
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, připojují se ke kolegům s nabídkou. Hezký den Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, svatbu ráda vyfotím, termín mám zatím volný. Pokud vás moje portfolio zaujme, ozvěte se. Více fotografií na webu. Krásný den, Lenka
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, termín mám zatím volný, tak se stačí ozvat, pokud má práce zaujme :-). Srdečně zdraví Jakub Štěpán
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, na Kretě jsem byl asi 5 krát , ale svatbu jsem tam nefotil. Tak se podívejte na můj web a ozvěte se jestli se bude líbit muj styl. S pozdravem Pavel Zahálka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, letos tam budu i když o něco dřív, tak posílám nabídku.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj fotky z plaze uz bych taky chtela vyfotit... takze jestli se bude libit moje prace, tak se ozvete a domluvime se :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, moc Vám gratuluji k zasnoubení a výběru tak super místa :) Velmi ráda Vám svatbu vyfotím,byla by to pro mne super výzva. Určitě by mě zajímalo více podrobností - především tedy přesný termín svatby, aby bylo možné si případně zajistit vše potřebné. Více informací Vám odešlu do zprávy, Terka
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, na Krétě jsem několikrát byla, i když svatbu jsem tam nefotila, ale miluju tamní přímořskou krajinu, takže by to byla naprostá pecka! :) Mrkněte ke mně a pokud by Vás fotografie zaujaly, napište a domluvíme se:)
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, dovolím si také nabídnout své služby. Řecké ostrovy mám celkem projeté. Svatbu jsem fotil na Santorini a Lefkadě. Pokud by vás zaujal styl mé práce, ozvěte se. Krásný den Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám zatím volný a ráda Vám svatbu nafotím. Pokud Vás moje portfolio zaujme, ozvěte se. Krásný den, Dominika
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, kdyby Vás zaujala moje práce, moc rád Vám nabídnu svoje služby :) Přeji hezký zbytek dne Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
@tylara Dobrý den, jsem k dispozici, ráda přijedu.. Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím mé fotografické služby. Rád zdokumentuji Váš svatební den. Více informací pošlu do SZ. S pozdravem FF
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, to zní jako skvělá výzva. Pokud vás zaujme můj web, napište. Domluvíme individuální cenu
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, gratulujeme k zasnoubení a přejeme vám ať máte svatbu přesně podle vašich představ. My svatby fotíme ve dvou a jezdíme zdarma po celé ČR. Dostanete od nás krásné dřevěné balení s tištěnými fotkami, dřevěný USB disk se všemi upravenými fotkami a videoslideshow z nejlepších fotek. Máme rádi přírodu a tak v ní také nejčastěji fotíme, určitě se ale podívejte na náš web, kde najdete naši nejnovější práci. Rádi vás poznáme na osobní schůzce a moc se těšíme vaši odpověď. Monika & Tomáš
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?