Focení svatby 8.8.2014 v Chlumci nad Cidlinou

Profilova fotka
Dobrý den, sháním fotografa na focení svatby dne 8.8.2014 na zámku v Chlumci nad Cidlinou. Máte někdo nějaký tip? :o) Děkuji.
Odpovědět
Profilova fotka
Tip.
Odpovědět
Profilova fotka
@shirlly Dobrý den, ráda Vám nabídnu své služby svatební fotografky. Jezdím po celé Čr. Cena celodenního fotografování svatby je 6.000,- kč. Váš termín mám volný, budu ráda, pokud se podíváte na mou prezentaci, nebo navštívíte mé webové stránky. V případě zájmu, mě kontaktujte, budu se těšit. Najdete mě i na facebooku. Mějte se hezky. Fotofox
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme zatím volný. Podívejte se na naši stránku a v případě zájmu nás kontaktujte. Přejeme pěkný den, Mirka a Petr Čočkovi
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovolím si také nabídnout své služby. Budu rád, když navštívíte můj profil zde na Beremese. Tam naleznete krom jiného i krátké video. Na mých webových stránkách (odkaz v zápatí příspěvku), se můžete podívat i na orientační ceník. Pokud Vás má nabídka zaujme, určitě mne zkontaktujte. Jakub Horák - VyfoťMě
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mám ještě volný termín a do Chlumce to nemám daleko. Ukázky a ceník najdete na mém webu. Přeji hezký den. Jiří Jura.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Zde v profilu mám nějaké fotky z Chlumce n.C., nebo mrkněte na můj web. Mám tam pro ukázku průřez svatbou ze zámku Karlova koruna. Na zámku se pěkně fotí, je tam krásné světlo, dobře jste vybrali ;-) Z Pardubic to máme kousek. Kdyby vás zajímalo něco bližšího, napište. Petra
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád bych Vám nabídl své služby. Ukázky mé práce naleznete v mém profilu, nebo na mých stránkách. Budu se těšit na spolupráci.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, můžete se podívat i na naše stránky... Váš termín máme ještě volný .... :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám zatím volný. Podívejte se na mé stránky v případě zájmu mě prosím kontaktujte. celý den fotím za 6000Kč, foto předávám na DVD, cestu ani nic jiného neplatíte...
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, i já bych Vám chtěla nabídnout své služby:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovolím si nabídnout i svou práci. Při objednání celodenního focení (nabídky Top a Extreme z mého ceníku) do konce března Vám mohu nabídnout slevu 40%. Jsem sice z Prahy, ale nemám problém kamkoliv dorazit. Cestu bych si neúčtoval. Pokud se Vám má práce bude líbit, tak se určitě domluvíme. Pěkný večer, Martin Pokora
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, pokud jste si fotografa ještě nevybrali, i my máme Váš termín volný. Na svatby cestujeme po celé republice. Více fotek a informací najdete na našem facebooku a webu. Ozvěte se! ;) Filip a Linda
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín je aktuálně volný. Pokud se vám líbí moje práce ráda zdokumentuji váš svatební den. s pozdravem Petra Jansová - fotografka.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád bych Vás oslovil, termín 8.8.2014 mám samozřejmě ještě stále volný. Budu moc potěšen, když se podíváte na mé fotografie. Pokud chcete vidět vidět více mé práce rád se Vám budu věnovat osobně. S pozdravem Jan Skrášek CREATIVELOVE
Odpovědět
Profilova fotka
@shirlly Krásný večer, nemám problém dojet kamkoliv! V případě zájmu o mé služby mne neváhejte kontaktovat. Eliška
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
Dobrý den. Pokud ještě nemáte vybráno, tak i já nabízím své služby fotografa.
Odpovědět
Profilova fotka
i já Vám mohu nabídnout své služby. Budu ráda, když nahlédnete na můj profil nebo webové stránky. V případě, že Vás moje práce zaujme, ozvěte se a domluvíme se. Váš termín mám zatím volný.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?