Focení svatby 7.7. 2018 Břeclav

Profilova fotka
Dobrý den, nevíte o někom, kdo by si chtěl přivydělat focenim svatby? Cena by mela byt do 8000 max celodenní focení. Bohužel mi už odřekly dvě fotografky Děkuji moc
Odpovědět
Profilova fotka
@kucerovabv Dobrý den, moc ráda vyfotím vaši významnou životní událost, cena je odpovídající, mé portfolio naleznete na FB stránce Portréty, svatby...viz výše a další na mém profilu. Lenka Hoffmannová
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den přeji, Termín Vaší svatby mám volný. Gratuluji k zasnoubení :-) Nabídku zasílám v soukromé zprávě. Pokud Vás má práce zaujme ozvěte se a domluvíme podrobnosti :-) Velice rád se stanu Vaším svatebním fotografem. S pozdravem a hezký den Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velice ráda nafotografuji Váš svatební den. Není problém se na čemkoliv domluvit. Pro více informací navštivte můj profil nebo web :) Budu ráda, když se ozvete. Krásný den, Skupieňová Kateřina
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, nabídku zasílám v sz. Markéta Peterková
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, stačí napsat a jsem jen Váš :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslal jsem Vám nabídku do zprávy. Přeji hezký den. :) Michal Pleva
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím mé fotografické služby. Jsem fotograf z Brna, rád zdokumentuji Váš svatební den. Pokud Vás moje nabídka zaujme, neváhejte mne kontaktovat. S pozdravem Filip Fojtík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, pokud se Vám mé fotografie zalíbí, ráda Vám budu k dispozici :) Veškeré info najdete na mých stránkách (viz níže v příspěvku).
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?