Focení svatby 6.8.2016 okres Benešov

Dobrý den, hledáme šikovného a cenově přijatelného fotografa na naši svatbu, která se bude konat 6.8.2016. Jednalo by se o focení příprav, obřadu, svatebních portrétů, a o focení hostiny až do krájení dortu (tedy cca 5-6 hodin). Děkuji za každý tip.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám prozatím volný, pokud se Vám má práce a ceník budou líbit, rád budu součástí Vašeho dne. Přeji hezký den. Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den,ano velice ráda vám váš den D vyfotím. Mrkněte prosím na stránky. Cena d 6000 kč. Zdravím Mirka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také mám Váš termín zatím volný, kdyby Vás zaujala moje práce. Posílám Vám nabídku do sz. :-) Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda bych Vám nabídla naše služby, termín máme zatím volný. Ukázku fotografií naleznete v našem profilu či na webu. Ačkoliv aktuálně působíme hlavně na Kolínsku, pocházíme z BN, takže město i okolí dobře známe a navíc zde máme stále dostatečné zázemí. Cenové balíčky berte jako orientační, obvykle je upravujeme snoubencům na míru. Přeji Vám pěkné prožití tohoto krásného ač často hektického předsvatebního času a mnoho štěstí do nastávajícího manželství! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@monikaam Dobrý den, mohu Vám nabídnout své služby fotografa, Váš termín mám volný. Nabídku jsem Vám poslal zprávou. S pozdravem, Miroslav Jungwirth
Odpovědět
Profilova fotka
@monikaam Dobrý den. Rád bych Vám nabídl své služby. Ukázky mé práce najdete v mém portfoliu a nebo na mých webových stránkách. Dovolil jsem si zanechat Vám osobní zprávu. S přáním hezkého dne
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den , termín mám volný a ráda bych Vám svatbu nafotila, Prosím podívejte se do Zpráv, budete tam mít vzkaz :))
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím Vám své služby.
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@monikaam Dobrý den, termín 6.8.2016 mám volný. Ceník Vám ráda zašlu emailem. S pozdravem Katka Beránková
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud stále hledáte zkušeného a kreativního fotografa pro Váš svatební den, rádi bychom Vám touto cestou nabídli své služby. Fotíme nejen svatby, ale i párové předsvatební focení a portréty. Na ukázky naší práce se můžete podívat např. na facebooku. Pokud se Vám naše fotografie líbí, kontaktujte nás pro cenovou nabídku a bližší informace na mailu. Kontaktovat nás můžete i zde do zprávy nebo na facebooku. Přejeme pěkný den a šťastnou ruku při výběru. S pozdravem, tým J7 Photography
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, ještě prosím zkuste mrknout na moji prezentaci. Stránky i ceník naleznete v odkazu zde pod čarou. Třeba vás osloví. V nabídce máme i výhodné balíčky fotograf+kameraman (2 lidé) a automat na focení svatebních hostů s rychlým tiskem Fotobot. Pokud vás styl zaujme, sejdeme se na předsvatební schůzce, seznámíme se, podepíšeme smlouvu a vyfotíme několik předsvatebních záběrů. Krásný den Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, bude mi potěšením zachytit váš svatební den. S pozdravem Petra Jansová svatební fotografka.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?