Focení svatby 18.06.2016

Hledá se fotograf na focení svatby v sobotu 18.06.2016 na Vysočině, okres Třebíč.
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, rád bych vám nabídl své služby fotografa. Na můj ceník se můžete podívat na webu. V případě potřeby jsem schopen se domluvit na jiném typu fotografování, nejen podle přesného balíčku. V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat. Mirek
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, termín mám ještě volný a z Brna to nemám ani tak daleko. Klidně koukněte na web, který mám uvedený na kartě. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí napsat. Budu se těšit Lukáš LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mám Váš termín zatím volný. Posílám sz pro více info ;-) Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, i já hlásím volný termín. Více z mojí práce najdete na našem FB a webu. Pokud by se Vám moje fotky líbily, ozvěte se. Filip
Odpovědět
Profilova fotka
@kesud Dobrý den, mohu Vám nabídnout své služby fotografa. Nabídku jsem Vám poslal do soukromé zprávy. Zde je ukázka mé práce. S pozdravem, Miroslav Jungwirth
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také máme volný termín, rád vám svatební den vyfotografuji, více z mojí práce a info o cenách naleznete na našem webu. přeji příjemný den Pavel Černý ANOFOTO
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, koukněte se i do mého portfolia, termín mám také volný:)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu nabídnout volný termín. S pozdravem Petra Jansová svatební fotografka
Odpovědět
Profilova fotka
@kesud Dobrý den, Váš termín se mi před nějakým časem uvolnil. V případě zájmu, budu rád pokud byste navštívila můj zdejší profil, popř. webové stránky. Přeji příjemné svatební přípravy a šťastnou ruku při výběru fotografa. S pozdravem, Ján Senčák
Odpovědět
Profilova fotka
@kesud Dobrý den. Rád bych Vám nabídl své služby. Ukázky mé práce najdete v mém portfoliu a nebo na mých webových stránkách. Dovolil jsem si zanechat Vám osobní zprávu. S přáním hezkého dne Marián Sopoliga
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?