Focení svatby 12.7.2019, Valašsko

Krásný den, moc ráda bych našla někoho, kdo by nám zdokumentoval naši svatbu. Naše svatba nebude úplně klasická a jde spíše o vyfocení následné oslavy od zhruba 17. hodiny do 21.-22. hodiny. Kdybyste někdo měl chuť a čas, tak nám dejte vědět. :) Děkuju moc za každou nabídku :)
Odpovědět
Profilova fotka
Moc ráda Vám Vaši oslavu vyfotím :) Napište mi a můžeme se domluvit :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám volný. Odkaz na mé svatební portfolio naleznete hned pod vloženou fotografií. Budu velmi rád za Vaši případnou návštěvu. :) S pozdravem a přáním krásných dnů Honza
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mám volno, ráda přijedu. Na webu najdete portfolio.. Pěkný den, Soňa Goldová
Odpovědět
Hezký den moc ráda <3
Odpovědět
Profilova fotka
@itsteri Dobrý den, mohu být k dispozici a více info zasílám do zpráv zde. Zdraví Jakub
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, Váš svatební termín mám volný. Pokud by Vás má práce oslovila, rád budu k dispozici :) Děkuji, hezký den S pozdravem Robin
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, můžu Vám svatbu nafotit, ceník posílám do Sz.
Odpovědět
Dobrý den, termín mám volný a pokud se Vám bude moje práce líbit, rád Vaši svatbu nafotím. Více informací posílám do zpráv.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, moc Vám i Vašemu nastávajícímu gratulujeme k připravované svatbě. Ve Vašem termínu máme prozatím volno. Posíláme Vám odkaz na naše stránky. Pokud Váš zaujme naše práce, moc rádi se s Vámi osobně poznáme a nafotíme Váš jedinečný den. Nádherný den a příjemné chvíle při plánování Vám přejí Rosťa a Jana Mokrošovi – sehraný tým, který se s Vámi rád seznámí
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den a gratuluju! moc rád budu fotit Vaši svatbu. Informace o mně a mojí práci najdete zde na mém profilu a především na webu. Zároveň jsem si dovolil poslat Vám konkrétnější nabídku do interní pošty. Miluju celodenní focení, mám pak radost, když můžu odevzdat kompletní příběh. Zdravím a ješte jednou gratuluju. Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
@itsteri Dobry den, Pokud jste ještě nesehnala svatebního fotografa, dovoluji si Vám zaslat svou nabídku. Ráda fotím přirozené snímky. Budu se těšit na Vaší odpověď. Krásné svatební přípravy.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?