Focení svatby 11.9.2021

23. úno 2021220

Ahoj, sháním šikovného fotografa/ku na termín svatby 11.9.2021 ve Frantiskově dvoře v Klokočově.
Prosím o info do zpráv.
Dekuji 🙂

• @lucie_kopcova  
    Dobrý den, píšu vám soukromou zprávu včetně cenové nabídky 😊
    S pozdravem
    Michal Janda

• Dobrý deň, písal som Vám správu 🙂

• Krásný den,

moc ráda budu vaší svatební fotografkou, napíši více ve zprávě.

Terka

• Sponzor fóra
  • Dobrý den Lucie, rádi s vámi budeme fotit. Více posílám do zprávy.

• Dobrý den,

váš termín mám stále volný, tak pokud se vám budou líbit fotky, napište a můžeme se domluvit na podrobnostech.

Více fotek ze svateb nebo i další informace naleznete na mém webu nebo na instagramu.
    Případně mě neváhejte kontaktovat.

Budu se na vás těšit.
    Patrik

• Dobrý den,
    pokud Vás zaujme moje ukázka, ráda nafotím Váš svatební den.

S pozdravem,
    Marcela

• Hezký den Lucie, ve Františkově Dvoře jsem fotila svatbu dvakrát a jednou se účastnila svatby jako host 🙂, takže lokalitu znám velmi dobře a mám tam vybraná i pěkná místa na focení. Pokud se vám mé práce líbí, tak budu ráda, když se ozvete. Hezký den Katka

• Dobrý den,
    rádi vyfotíme 🙂
    Více informací posíláme do SZ.
    S pozdravem Iva a Luboš

• Rád Vaši svatbu nafotím. Cenovou nabídku máte ve zprávách

• @lucie_kopcova  
    Krásný den, Lucie,
    termín mám volný a ráda přijedu 🙂 Víc info na mých webovkách (odkaz pod fotkami)
    S pozdravem
    Veronika Tvrdá

• Pěkný den,
    dovolím si nabídnout i své služby. Tento termín mám zatím volný. Pokud by vás a nastávajícího oslovil styl mé práce, domluvíme si nezávaznou schůzku, kde můžeme vše v klidu probrat.
    Všechny podstatné věci včetně ceníku naleznete na stránkách, které jsou zobrazeny zde pod tímto příspěvkem. Cesťák bych udělal nějak rozumně. V nabídce máme také výhodné balíčky foto + video a automatický fotokoutek s rychlým tiskem.

Mějte se pěkně Mikuláš Křepelka

• @lucie_kopcova  
    Dobrý den,
    moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a nenápadně zachytím kouzelné okamžiky významného dne.
    Mrkněte na mé webové stránky, fotografie a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat.
    Přeji pěkný den
    svatební fotograf Martin Máslo - fotomaslo

• Zdravím,
    dovoluju si nabídnout služby svatebního fotografa. Fotím po celé ČR. Pokud jedu někam dál, účtuju jen polovinu cesty, aby náklady za dopravu nebyly tak vysoký. V ceně svatebního focení je předsvatební párový focení a zapůjčení polaroidu. Fotky ze svatby dostanete do 14 od svatby (fleška + vytištěný fotky). Veškerý informace, fotky, reference atd. najdete na mých stránkách 🙂

• Zdravím Luci, pokud ještě fotografa hledáte, ráda Váš den nafotím. Svatby fotím po celé České republice a zmiňovaný termín mám volný. Hezký den. Monika

• Dobrý den,
    váš termín mám volný a pokud vás mé fotky zaujmou, ráda přijedu. Mé portfolio a ostatní informace najdete na webu.
    Hezký den Markéta

• Sponzor fóra
  • Krásný večer,

kdyby Vás zaujala moje práce 🙂

• @lucie_kopcova  
    Nahlédněte i ke mně do presentace na www, kde mám nejen ukázky své práce včetně celých svatebních dnů, ale také ceník a reference od klientů.
    S pozdravem krásného dne Lucie

• Dobrý den, gratuluji k vašemu rozhodnutí.
    Termín mám ještě volný. Rád vám svatbu nafotím.
    Vše potřebné najdete na mých webových stránkách nebo na fb profilu Jakub Kruliš photography.
    Mějte se pěkně
    Jakub

• Převyprávíme vaší lásky s něhou, humorem a elegancí. A za ty příběhy půjdeme třeba světa kraj. Nechte, aby naše fotografie mluvila za nás, prosím podívejte se na náš web.

• Všem moc děkuji za nabídky. Fotografa už máme vybraného 🙂 Lucie

• Příspěvek byl smazán adminem, neboť nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.

• @lucie_kopcova  
    Dobrý den,
    moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a nenápadně zachytím kouzelné okamžiky významného dne.
    Mrkněte na mé webové stránky, fotografie a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat nebo vidět více fotografií.
    Přeji pěkný den
    svatební fotograf Martin Máslo - fotomaslo

• Dobrý den,
    termín mám prozatím volný. Pokud Vás zaujme moje tvorba, moc rád nafotím Váš svatební den. Více informací a kompletní ceník naleznete na mých stránkách.

Bude mi ctí zachytit Váš svatební příběh 🖤

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Doporučení dodavatelé
    Rád zachytím sílu Vašich emocí a uchovám jejich stopy pro Vás, Vaši rodinu a přátele.
    Bude pro mě poctou a velkým potěšením se jako fotograf účastnit Vaší svatby a vyfotit ji od příprav až po oslavu, cena 8000,- Kč za celodenní focení.
    Jsem rodinný a svatební fotograf, zajímám se o veškeré dění okolo svateb již několik let. Fotím páry, newborn, boudoir, lifestyle a porody.