Focení svatby 11.6.2016 Karviná a okolí

Dobrý den, doporučí někdo ochotný kreativního fotografa v okolí Karviné? Focení celého dne cca 10-12 hodin a také cenu? Děkuji mnohokrát :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den @cizovi , doporučil bych Vám fotografa Jiřího Boška (viz bosa.cz) . Je to velmi nápaditý, pečlivý a především energický fotograf, se kterým je velká legrace. Veškeré informace, ceník i ukázky prací najdete na jeho webu. V rámci i základního balíčku je vše v ceně (cca 10 tis. CZK) vč. cestování po celé ČR. Pokud má volný termín, určitě se dohodnete. Přeji příjemnou svatbu. Mirek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, v případě zájmu jsem Vám k dispozici. Mrkněte na můj web a v případě zájmu zašlu cenu atd. Mějte se...Martin
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám volný. Bližší informace zasílám do zpráv. S pozdravem Martin Hnátek | MarLin Photography
Odpovědět
Vřele doporučuji Michala Krusberského. Byli jsme s ním velmi spokojeni!!! Otázka je, zda má ještě volný termín... Více fotek u mě na profilu ;)
Odpovědět
Profilova fotka
@cizovi Dobrý den, Váš termín mám volný a do okolí Karviné jezdím fotit pravidelně. Pokud by Vás moje tvorba zaujala, ráda přijedu. Posílám pár fotek na ukázku a cenovou nabídku do zprávy. Hezký den, Mariana Ryšavá
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Já k Vám rád přijedu, pokud se Vám fotky i ceník budou zamlouvat :-) Ceník atd. naleznete na stránkách ;-) Přeji hezký start do nového roku. Alexander
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím Vám své služby. Podívejte se i do galerie na mém webu a v případě zájmu nebo dotazů mne neváhejte kontaktovat.
Odpovědět
Profilova fotka
@cizovi Dobrý večer, jsme z Litoměřic a děláme fotografie i video. Rádi dojedeme. Zkuste si prohlédnout naši práci na webu nebo FB profilu. V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte ptát. Nabízíme samozřejmě smlouvu, předsvatební schůzku (i s focením) a třeba i fotokoutek s okamžitým tiskem fotografií na Vaší oslavě. Vše je na domluvě. Za tým Zachyť To.cz - Foto & Video Radek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, také mám Váš termín volný, kdyby Vás zaujala moje práce ;) Přeji hezký večer Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Moc rád bych Vám nabídl své služby. Ukázky mé práce najdete v mém portfoliu a nebo na webových stránkách. Dovolil jsem si zanechat Vám osobní zprávu. S přáním hezkého dne Marián Sopoliga
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud jste ještě nevybrali, zatím mám tento termín volný.
Odpovědět
Zdravím, tento termín jsme měli taky mít svatbu na severní moravě, kterou jsem teď odsunuli. Nicméně mám na tento den více než přes rok rezervovanou skvělou vizážistku a fotografku z Brna. Je to Sonka Skerik, se kterou se znám i osobně. Je výborná, co se týče jednání i vlastního výkonu, všechny nevěsty z ní jsou nadšené. Sama jsem u ní absolvovala kurz líčení, který byl parádní a jde vidět, že je fakt profík. Však koukněte na její profil: https://www.facebook.com/media/set/?s... taky je třeba celodenní reportáž a kdybyste měli zájem, dejte mi vědět do zpráv.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
AK Grafika & Fotografie Slovenka ale fotí tam aj v okolí Ostravy, Karvinej a tak... berie nejako do 3000 Kč
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
@mm_foto Dobrý den, mohla bych poprosit o zaslání ceníku pro focení svatby? (daniela.kowalikova@seznam.cz) Děkuji.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, bohužel mám termín již obsazený. Děkuji za Váš zájem a přeji ať se svatba vydaří. Mějte se... Martin
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda nafotím Vaší svatbu. Termín 11.6 mám ještě volný. Cena je 9000,- (cestovné zdarma :-) ) za celý den. Více na profilu. A máte zprávu :-) S pozdravem, Daria Efremenko
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?