Focení Soláň-Karolinka 10.6.2017

Ahoj, prosím nevíte někdo o šikovném fotografovi nebo fotografce v okolí Karolinky? Může být i kousek dál. Děkuji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslal jsem Vám SZ. :) Přeji hezký den. Michal Pleva
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, já už budu asi trochu moc "kousek dál" :-), ale kdyby se fotografie líbily... ta oblast je nádherná a stojí za návštěvu. Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
@iva145 Dobrý den, termín mám volný, ráda přijedu.. Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný večer, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Dovolím si vám zaslat i soukromou zprávičku. Prozatím klidně koukněte na web nebo FB, který mám uvedený na kartě. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí napsat. :) Budu se těšit Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
@iva145 To jako že svatba na horách? Přijedu velice rád :) A případně můžeme ve dvou fotografech s kolegou @petrnoxnovak, nebo foto+video kdyby náhodou :) Víc fotek a informací mám kdyžtak na webovkách v podpise :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem z Valašského Meziříčí, takže vlastně soused za kopcem. Okolí Karolinky je krásné na obě strany, pokud chcete fotografa, který se tam bude cítit jako doma, jsem jen Váš. Ukázky svatebních fotografií, orientační ceník, kontakty i reference najdete na mých webovkách. Na dotazy rád odpovím. S pozdravem, Jan Dokoupil
Odpovědět
Profilova fotka
...tak jsem se zamyslel nad tou krajinou, že jsem ani nenahrál pár ukázkových fotek. Tady jsou.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Termín mám ještě volný a rád Vaši svatbu nafotografuji. Fotografuji jinak. Fotografuji přirozenost a atmosféru svatby. Koukněte, prosím, na mých stránkách (viz. odkaz níže) na videoukázku, jak vypadá výsledné tištěné album. Videoukázka Vám řekne více, než množství slov. Získáte představu o stylu, jakým fotografuji, o rozsahu alba apod. Pokud Vás album "chytne", pak jsem Váš :-) Jsem vystudovaný fotograf. Těším se na případnou spolupráci Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
@iva145 Dobrý den, termín 10. 6. 2017 mám volný. Budu velmi rád, pokud si prohlédnete mé svatební portfolio - odkaz na web je hned pod vloženou fotografií. V případě zájmu se již stačí jen ozvat pro více informací. :) S pozdravem a přáním krásných dnů Honza
Odpovědět
Profilova fotka
@iva145 Dobrý den Ivo, nevím, jestli jsem šikovný fotograf, ale vím, že Váš termín mám volný a bydlím jenom kousek dál. Budu rád, pokud byste se podívala na mé stránky, kde naleznete veškeré potřebné informace. Přeji příjemné svatební přípravy. S pozdravem, Ján Senčák
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?