Menu Forum

Focení Soláň-Karolinka 10.6.2017

12. led 2017  • 
fotoportrét
fotoportrét
iva145
Registrovala se 10. ledna 2017 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek. Region Brno.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
iva145
Registrovala se 10. ledna 2017 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek. Region Brno.
  • Neví, kdy bude svatba
 Ahoj, prosím nevíte někdo o šikovném fotografovi nebo fotografce v okolí Karolinky? Může být i kousek dál. Děkuji emoticon
10. led ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
michalpleva (32 r.)
Svatební fotograf Michal Pleva
Michal Pleva PRO

Foto a video - Region Zlín
2
fotoportrét
fotoportrét
michalpleva (32 r.)
Svatební fotograf Michal Pleva
Michal Pleva PRO

Foto a video - Region Zlín
2
 Dobrý den, poslal jsem Vám SZ. emoticon Přeji hezký den. Michal Pleva
10. led ve 13:59  •  svatby.michalpleva.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
standamat (45 r.)
Standamat-photography
Stanislav Matouš PRO

Foto a video - Region Most
3

“Tak myslím, že je čas začít sem tam přidávat fotografie a trošku svůj profil probudit....pořád to odsouvám, ale nikdo to za mě neudělá :-) ....tak uvidím jestli to nebude jen jedno z předsevzetí, které nechám padnout :-)”
(Před 9 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
standamat (45 r.)
Standamat-photography
Stanislav Matouš PRO

Foto a video - Region Most
3

“Tak myslím, že je čas začít sem tam přidávat fotografie a trošku svůj profil probudit....pořád to odsouvám, ale nikdo to za mě neudělá :-) ....tak uvidím jestli to nebude jen jedno z předsevzetí, které nechám padnout :-)”
(Před 9 měsíci)

Dobrý den, já už budu asi trochu moc "kousek dál" emoticon, ale kdyby se fotografie líbily... ta oblast je nádherná a stojí za návštěvu.

Standa Matouš
10. led ve 14:26  •  standamat-photography.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sonagoldova
SOŇA GOLDOVÁ Photography
Soňa Goldová PRO

Foto a video - Region Břeclav
18

“Ocenění TOP 10 v soutěži Svatební fotografie roku 2014 Česká Republika, v konkurenci 532 přihlášených :-) Díky všem, pro které jsem měla možnost fotit a těším se na letošní svatební sezónu!”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
sonagoldova
SOŇA GOLDOVÁ Photography
Soňa Goldová PRO

Foto a video - Region Břeclav
18

“Ocenění TOP 10 v soutěži Svatební fotografie roku 2014 Česká Republika, v konkurenci 532 přihlášených :-) Díky všem, pro které jsem měla možnost fotit a těším se na letošní svatební sezónu!”
(Před 2 lety)

@iva145 Dobrý den, termín mám volný, ráda přijedu..
Soňa Goldová
10. led ve 14:36  •  www.sonagoldova.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lumaphoto
LUMA PHOTO - svatební fotograf
Lukáš Machaníček PRO

Foto a video - Region Brno
2
fotoportrét
fotoportrét
lumaphoto
LUMA PHOTO - svatební fotograf
Lukáš Machaníček PRO

2
 Pěkný večer,

termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Dovolím si vám zaslat i soukromou zprávičku. Prozatím klidně koukněte na web nebo FB, který mám uvedený na kartě. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí napsat. emoticon

Budu se těšit

Lukáš
10. led v 18:40  •  www.lumaphoto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
malinaphoto (28 r.)
Vítězslav Malina - fotograf
Vítězslav Malina PRO

21

“Fotit předsvatební focení už jenom na takových místech, hezký by to bylo :) https://malinaphoto.cz/wedding/#/lenka-a-honza/ Kdokoliv kdo by měl zájem o podobnou srandu, zkusme se domluvit a vymyslet to!”
(Před 2 dny)

fotoportrét
fotoportrét
malinaphoto (28 r.)
Vítězslav Malina - fotograf
Vítězslav Malina PRO

21

“Fotit předsvatební focení už jenom na takových místech, hezký by to bylo :) https://malinaphoto.cz/wedding/#/lenka-a-honza/ Kdokoliv kdo by měl zájem o podobnou srandu, zkusme se domluvit a vymyslet to!”
(Před 2 dny)

@iva145 To jako že svatba na horách? Přijedu velice rád emoticon

A případně můžeme ve dvou fotografech s kolegou @petrnoxnovak, nebo foto+video kdyby náhodou emoticon

Víc fotek a informací mám kdyžtak na webovkách v podpise emoticon
10. led v 19:33  •  www.malinaphoto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jan_dokoupil
Jan Dokoupil - fotograf
Jan Dokoupil PRO

Foto a video - Region Vsetín
1

“Milé nevěsty, rezervační kalendář na mých stránkách je již plně funkční. Rezervovat fotografování na Váš termín je teď velice jednoduché: http://jandokoupil.cz/domains/jandokoupil.cz/rezervace-fotografa/”
(Před 1 měsícem)

fotoportrét
fotoportrét
jan_dokoupil
Jan Dokoupil - fotograf
Jan Dokoupil PRO

1

“Milé nevěsty, rezervační kalendář na mých stránkách je již plně funkční. Rezervovat fotografování na Váš termín je teď velice jednoduché: http://jandokoupil.cz/domains/jandokoupil.cz/rezervace-fotografa/”
(Před 1 měsícem)

Dobrý den,
jsem z Valašského Meziříčí, takže vlastně soused za kopcem. Okolí Karolinky je krásné na obě strany, pokud chcete fotografa, který se tam bude cítit jako doma, jsem jen Váš. Ukázky svatebních fotografií, orientační ceník, kontakty i reference najdete na mých webovkách. Na dotazy rád odpovím.
S pozdravem,
Jan Dokoupil
10. led ve 22:11  •  www.jandokoupil.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jan_dokoupil
Jan Dokoupil - fotograf
Jan Dokoupil PRO

1

(Před 1 měsícem)

fotoportrét
fotoportrét
jan_dokoupil
Jan Dokoupil - fotograf
Jan Dokoupil PRO

1

(Před 1 měsícem)

...tak jsem se zamyslel nad tou krajinou, že jsem ani nenahrál pár ukázkových fotek. Tady jsou.
10. led ve 22:13  •  www.jandokoupil.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tomaschadim (42 r.)
BcA. Tomáš Chadim - dokumentární svatební fotograf
BcA. Tomáš Chadim PRO

Foto a video - Region Praha
4

“Jak vypadá takové album, pokud se fotografuje dokumentárně a nearanžuje se. Chce to pohotové oko, ale výsledek je autentický a přirozený... https://www.youtube.com/watch?v=VugmkIAEUHc”
(Před 1 měsícem)

fotoportrét
fotoportrét
tomaschadim (42 r.)
BcA. Tomáš Chadim - dokumentární svatební fotograf
BcA. Tomáš Chadim PRO

Foto a video - Region Praha
4

“Jak vypadá takové album, pokud se fotografuje dokumentárně a nearanžuje se. Chce to pohotové oko, ale výsledek je autentický a přirozený... https://www.youtube.com/watch?v=VugmkIAEUHc”
(Před 1 měsícem)

Dobrý den.
Termín mám ještě volný a rád Vaši svatbu nafotografuji.
Fotografuji jinak. Fotografuji přirozenost a atmosféru svatby.
Koukněte, prosím, na mých stránkách (viz. odkaz níže) na videoukázku, jak vypadá výsledné tištěné album.
Videoukázka Vám řekne více, než množství slov. Získáte představu o stylu, jakým fotografuji, o rozsahu alba apod. Pokud Vás album "chytne", pak jsem Váš emoticon
Jsem vystudovaný fotograf.
Těším se na případnou spolupráci
Tomáš
11. led v 17:23  •  www.tomaschadim-weddings.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
honzajezdik_photography (34 r.)
Honza Ježdík | Photography
Honza Ježdík PRO

Foto a video - Region Hradec Králové
73

“Drahé nevěsty/milí ženichové, dnes se mi uvolnil (rodinné důvody ze strany nevěsty) velmi žádaný termín 1-7-2017. Budu velmi rád, pokud tento termín poptáváte, navštívíte-li mé svatební portfolio pro více informací a ukázky mé aktuální práce. Honza”
(Před 1 měsícem)

fotoportrét
fotoportrét
honzajezdik_photography (34 r.)
Honza Ježdík | Photography
Honza Ježdík PRO

Foto a video - Region Hradec Králové
73

“Drahé nevěsty/milí ženichové, dnes se mi uvolnil (rodinné důvody ze strany nevěsty) velmi žádaný termín 1-7-2017. Budu velmi rád, pokud tento termín poptáváte, navštívíte-li mé svatební portfolio pro více informací a ukázky mé aktuální práce. Honza”
(Před 1 měsícem)

@iva145 Dobrý den, termín 10. 6. 2017 mám volný. Budu velmi rád, pokud si prohlédnete mé svatební portfolio - odkaz na web je hned pod vloženou fotografií. V případě zájmu se již stačí jen ozvat pro více informací. emoticon

S pozdravem a přáním krásných dnů

Honza
11. led ve 22:54  •  www.honzajezdik.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jansencak
Ján Senčák Photography
Ján Senčák PRO

Foto a video - Region Ostrava
25

“Dobrý den, prosím ty z Vás, kteří jste navštívili svatební veletrh v Ostravě na výstavišti Černá louka o tomto víkendu o sdělení Vašeho názoru na tuto akci. Jak jste byli celkově spokojeni? Co se Vám líbilo a co byste zlepšili? Můžete psát do interní pošty, popř. zde do komentářů. Váš názor nás zajímá. Předem děkuji. J. Senčák”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
jansencak
Ján Senčák Photography
Ján Senčák PRO

Foto a video - Region Ostrava
25

“Dobrý den, prosím ty z Vás, kteří jste navštívili svatební veletrh v Ostravě na výstavišti Černá louka o tomto víkendu o sdělení Vašeho názoru na tuto akci. Jak jste byli celkově spokojeni? Co se Vám líbilo a co byste zlepšili? Můžete psát do interní pošty, popř. zde do komentářů. Váš názor nás zajímá. Předem děkuji. J. Senčák”
(Před 1 rokem)

@iva145
Dobrý den Ivo, nevím, jestli jsem šikovný fotograf, ale vím, že Váš termín mám volný a bydlím jenom kousek dál. Budu rád, pokud byste se podívala na mé stránky, kde naleznete veškeré potřebné informace. Přeji příjemné svatební přípravy. S pozdravem, Ján Senčák
12. led ve 21:00  •  www.sencak.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála”
18. led ve 12:58 • hankas90