Menu Forum

Focení 30.04.2016 Luhačovice

13. bře 2016  • 
fotoportrét
fotoportrét
romanareh
Registrovala se 31. ledna 2007 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 4 příspěvky. Má 1 přítele.
  • Svatba byla 30. dubna 2016
    Region Zlín
fotoportrét
fotoportrét
romanareh
Registrovala se 31. ledna 2007 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 4 příspěvky. Má 1 přítele.
  • Svatba byla 30. dubna 2016
    Region Zlín
 Dobrý den, prosím o konkrétnější odpověď s cenovou nabídkou na focení svatby 30,4,2016 LUHAČOVICE
s následujícím programem :
- svatební obřad (v místě hostiny)
-následuje oběd
-novomanželské focení
-sázení stromu
předpokládaná cena focení max 4hodiny
prosím o konečnou cenu s dopravou a co vše cena zahrnuje emoticon

děkuji
13. bře v 15:41  •  Svatba byla v dubnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
alexartcz (30 r.)
Fotograf Brno, Ostrava
zatim neuvedeno PRO

Foto a video - Region Brno
7

“Hon na fotografa, aneb, já chci toho nejlepšího! Stál jsem již na obou stranách, lovil jsem a nechávám se neustále lovit. Příběh přímo ze života :svatebčané, které jsem nefotil mi brečeli na ramenou, že litují že nepotkali jiného fotografa, kolik za něj dali a práce k ničemu. Při těchto rozhovorech mi tuhla krev v žilách. Na jedné straně zde máme”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
alexartcz (30 r.)
Fotograf Brno, Ostrava
zatim neuvedeno PRO

Foto a video - Region Brno
7

“Hon na fotografa, aneb, já chci toho nejlepšího! Stál jsem již na obou stranách, lovil jsem a nechávám se neustále lovit. Příběh přímo ze života :svatebčané, které jsem nefotil mi brečeli na ramenou, že litují že nepotkali jiného fotografa, kolik za něj dali a práce k ničemu. Při těchto rozhovorech mi tuhla krev v žilách. Na jedné straně zde máme”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,

tento termín mám volný, když by se Vám má práce líbila, rád budu Vaším fotografem.
Cenu a odkaz na fotky posílám ve zprávě.

Krásný den přeji.
Lukáš
13. bře v 17:32  •  www.dvakratano.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí