Focení 23.7.2013 (okres Nový Jičín)

Profilova fotka
Dobrý den, hledáme fotografa na naší svatbu, která proběhne 23.7.2016 ve Vražném (okres Nový Jičín). Již přes týden googlíme a už nám jde z toho hlava kolem. Rádi bychom se vešli do 10.000 Kč (min. 8 hodin, ideálně 10 hodin, upravených fotek min. 200, nepotřebujeme webové galerie, fotoknížky apod. a další věci, které pro nás nejsou důležité...). Co je podle vás na fotografovi nejdůležitějšího? Doporučili byste mi prosím někoho? Děkuji za odpovědi, potenciální dodavatelé prosím do SZ :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kristynatina Milá Kristýno, pokud by Vás zaujala naše tvorba, rádi Vám nabídneme fotografické služby Renard Production. :-) Nabízíme celodenní fotografování od ranních příprav až po závěrečnou afterparty. Fotíme ve dvou a jako výsledek předáváme celkově 300 upravených fotografií v dyzajnových obalech. Do ceny se vejdeme i s dopravou. Do interní zprávy posílám kompletní nabídku a přeji prima vybírání! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný večer, termín mám ještě volný. Do vašich požadavků se v pohodě vejdu. :) Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí písnout. Budu se těšit Lukáš LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám volný. Bližší informace zasílám do zpráv. S pozdravem Martin Hnátek | MarLin Photography
Odpovědět
Profilova fotka
@kristynatina Dobrý den, Vražné dobře znám (není to náhodou v rodném domě Mendela? :-).) Posílám pár fotek na ukázku a cenovou nabídku do zprávy. Mariana
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabídku zasílám zprávou.. Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
@kristynatina Nejdulezitejsi veci na fotografech? Musi se vam libit potrfolio, hodne dulezite je si s nim lidsky sednout a byt na stejne vlne a reference, ty vam nejvic napovi, jestli je na nej spoleh, jestli odvedl dobrou praci, jak dokazal pracovat se svatbcany v prubehu celeho dne a podobne.
Odpovědět
Doporučuji Michala Krusberského. Byli jsme s ním maximálně spokojeni. Super přístup, skvělá cena a nádherné fotky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dle mě je na fotografovi nejdůležitější to, aby se mi jeho tvorma líbia, aby měl příjemný lidský přístup, aby vše co nabídne splnil a taky aby případně sepisoval smlouvu, tak abych se pro případ "nehody" mohl bránit. Rozhodně bych neměl podepisovat ale nic, co nebylo dohodnuté, případně něco, co se mi nelíbí. Vždy je to o domluvě a pokud nechci nic extra nad rámec splnitelnosti, tak by měl být fotograf přizpůsobivý, tak aby naše svatba byla originálem přesně podle mých představ, doplněným právě uměním a zkušenostma fotografa. Takže ve zkratce - fotograf by Vám měl sednout jak po stránce umělecké, tak po té lidské. (no a pak je tu ten kazič zábavy - cena... ale to je jiné povídání :-) ) Hezký den, Lukáš.
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, ještě prosím zkuste mrknout na moji prezentaci. Stránky s portfoliem i ceník naleznete v odkazu zde pod čarou. Třeba vás osloví. V nabídce máme i výhodné balíčky fotograf+kameraman (2 lidé) Nejdůležitější je sehnat někoho, kdo je spolehlivý, dle mého názoru, protože sám vím, že mít kvalitního umělce je super, ale někdy vás prostě štve, že je to umělec, že nereaguje a není spolehlivý, takže umělce do koše, chci pracanta. Taky někoho u koho se bude líbit komplet tvorba. Udělejte si seznam kandidátů a nechte si od nich poslat celou svatbu v náhledové kvalitě, ať máte představu jak fotí který daný moment...důležité jsou jak svatební polibky, tak třeba společné fotografie se svatebčany a neméně svatební portréty novomanželů. Hodně záleží také na lokaci, časových možnostech, koneckonců i na kvalitním foto make upu, jak máte udělané vlasy, jaké je ten den světlo a jak se fotograf vyspí :) (pokus o vtip) Krásný den Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, napsal jsem Vám soukromou zprávičku. Pokud se Vám má práce bude líbit, ozvěte se :) Hezký den, Robin.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád Vám nabídnu své služby :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, také si dovolím nabídnout své služby ;) Přeji hezký večer Vratislav Jenšík
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Všem děkujeme za nabídky, fotografa jsme již vybrali :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kristynatina @monpe Dobrý večer, jsme z Litoměřic a děláme fotografie i video. Rádi dojedeme. Zkuste si prohlédnout naši práci na webu nebo FB profilu. V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte ptát. Nabízíme samozřejmě smlouvu, předsvatební schůzku (i s focením) a třeba i fotokoutek s okamžitým tiskem fotografií na Vaší oslavě. Vše je na domluvě. Za tým Zachyť To.cz - Foto & Video Radek
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?