Focení 11.6.2016 v Průhonickém zámku na nádvoří

23. dub 201612

Hledám šikovného fotografa nebo fotografku na 11.6.2016.
Focení obřadu v Průhonickém zámku na nádvoří. 🙂

• Dobrý den,
    Váš termín mám zatím volný. Velmi ráda bych Vám nabídla svoje fotografické služby 🙂
    Ukázky mojí práce naleznete na mém webu a a cenovou nabídku Vám zasílám do zprávy 🙂
    S pozdravem.
    Daniela

• Dobrý den,
    termín mám neobsazen, Podívejte se na moje portfolio, které najdete u mě na webových stránkách. V případě zájmu mě kontaktujte.
    S pozdravem
    Miroslav Vodička

• Dobrý den,
    termín máme volný a byly bysme rádi součástí vašeho svatebního dne. Nabízíme několik balíčků, ze kterých si jistě vyberete to pravé.
    Spolu s vizážistickými službami máme v nabídce zvýhodněné ceny.
    Krásný den a budeme se těšit na případnou osobní schůzku 🙂

• Sponzor fóra
  • @mathielka
    Dobrý den,
    rád nafotím Váš svatební den. Termín 11.6. mám volný. Nabídku jsem Vám zaslal zprávou.

S pozdravem,
    Miroslav Jungwirth

• Pěkný den,
    ještě prosím zkuste mrknout na moji prezentaci. Tento termín je poslední sobota v červnu, kterou nemám obsazenou. Stránky i ceník naleznete v odkazu zde pod čarou. Třeba vás osloví. V nabídce máme i výhodné balíčky fotograf a kameraman (2 lidé) a automat na focení s rychlým tiskem Fotobot.

Pokud vás styl zaujme, sejdeme se na předsvatební schůzce, seznámíme se, podepíšeme smlouvu a vyfotíme několik předsvatebních záběrů.

Krásný den Mikuláš Křepelka

• Dobrý deň, rada by som vás fotila. Ponuku som vám poslala do správy. Prajem pekný deň

• Dobrý den,

jmenuji se Vojtěch Podstavek. Rád bych Vám nabídl mé fotografické služby a dovednosti. Budu rád, když se podíváte na moji tvorbu na mém profilu nebo webových stránkách. Pokud Vás má tvorba osloví neváhejte mě kontaktovat.

S úctou Vojta 🙂

• Dobrý den,

ráda vám váš den D vyfotím. podívejte se prosím na stránky. Jsem profi fotografka, nikoliv víkendová.

Budu moc ráda, pokud vás moje práce osloví.

Krásný den
    Mirka

• Dobrý den,
    termín mám volný a velice rád Váš den nafotím. Jsem sice z Brna, ale nemusíte se bát - cestovné nyní neúčtuji 🙂 Nabídku zasílám zprávou.

• Dobrý den
    jsem z Prahy a tento termín mám volný. Více informací o mém focení najdete na webu. Budu velice ráda, když mě kontaktujete.

Zdenka

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Doporučení dodavatelé
    "...je nám ctí vám dotvářet vzpomínky na tento skvělý den" Lukáš a Petra
    Dokonalé zachycení okamžiků z Vašeho životního dne. Moje fotky jsou tu pro Vás.
    Držitel 2. místa v soutěži Svatební fotografie roku 2014.
    Oficiální fotograf taneční soutěže Stardance VI, Stardance VII a Stardance VIII