Focení 11.6.2016 v Průhonickém zámku na nádvoří

Hledám šikovného fotografa nebo fotografku na 11.6.2016. Focení obřadu v Průhonickém zámku na nádvoří. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám zatím volný. Velmi ráda bych Vám nabídla svoje fotografické služby :) Ukázky mojí práce naleznete na mém webu a a cenovou nabídku Vám zasílám do zprávy :) S pozdravem. Daniela
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám neobsazen, Podívejte se na moje portfolio, které najdete u mě na webových stránkách. V případě zájmu mě kontaktujte. S pozdravem Miroslav Vodička
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme volný a byly bysme rádi součástí vašeho svatebního dne. Nabízíme několik balíčků, ze kterých si jistě vyberete to pravé. Spolu s vizážistickými službami máme v nabídce zvýhodněné ceny. Krásný den a budeme se těšit na případnou osobní schůzku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mathielka Dobrý den, rád nafotím Váš svatební den. Termín 11.6. mám volný. Nabídku jsem Vám zaslal zprávou. S pozdravem, Miroslav Jungwirth
Odpovědět
Profilova fotka

Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, ještě prosím zkuste mrknout na moji prezentaci. Tento termín je poslední sobota v červnu, kterou nemám obsazenou. Stránky i ceník naleznete v odkazu zde pod čarou. Třeba vás osloví. V nabídce máme i výhodné balíčky fotograf a kameraman (2 lidé) a automat na focení s rychlým tiskem Fotobot. Pokud vás styl zaujme, sejdeme se na předsvatební schůzce, seznámíme se, podepíšeme smlouvu a vyfotíme několik předsvatebních záběrů. Krásný den Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý deň, rada by som vás fotila. Ponuku som vám poslala do správy. Prajem pekný deň
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jmenuji se Vojtěch Podstavek. Rád bych Vám nabídl mé fotografické služby a dovednosti. Budu rád, když se podíváte na moji tvorbu na mém profilu nebo webových stránkách. Pokud Vás má tvorba osloví neváhejte mě kontaktovat. S úctou Vojta :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda vám váš den D vyfotím. podívejte se prosím na stránky. Jsem profi fotografka, nikoliv víkendová. Budu moc ráda, pokud vás moje práce osloví. Krásný den Mirka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a velice rád Váš den nafotím. Jsem sice z Brna, ale nemusíte se bát - cestovné nyní neúčtuji :) Nabídku zasílám zprávou.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den jsem z Prahy a tento termín mám volný. Více informací o mém focení najdete na webu. Budu velice ráda, když mě kontaktujete. Zdenka
Odpovědět
Profilova fotka

Odpovědět
Článek se načítá
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?