Doporučte fotografa Praha a okolí 26.9.2014

Dobrý den, sháníme fotografa na svatbu v září, rádi bychom někoho, kdo by udělal pěkné a nápadité snímky především v exteriérech. Budu ráda za Vaše zkušenosti a tipy, předem děkuju. :)
Odpovědět
Profilova fotka
@gajapo Krásný den, poslala jsem Vám zprávu. Mějte se moc hezky. Petra :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, máme volno a přijet do Prahy není problém... Pokud by se Vám náš styl focení líbil - více najdete na facebooku - ozvěte se ;) Filip a Linda
Odpovědět
Profilova fotka
@gajapo Dobrý den, Váš termín mám volný. Budu potěšen, pokud si prohlédnete mé práce buď zde na beremese, nebo přes odkaz hned pod tímto textem (větší rozlišení fotografií). V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat pro další informace. S pozdravem a přáním příjemných letních dnů Honza
Odpovědět
Profilova fotka
@gajapo Dobrý den nevěsto, také hlásím volný termín :-) Více mé práce naleznete na webu.
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, zatím volno!
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, také mám volno. Pokud by Vás můj styl kombinovaný s ceníkem zaujaly, jsem Vám k dispozici. Prezentaci a ceník naleznete na stránkách pod tímto příspěvkem. Mějte se moc pěkně Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Mrkněte ke mě na fotky:) S pozdravem IM
Odpovědět
Dobrý den, nevím zda-li má volno, ale vyzkoušejte ZEZU fotila nám v červnu svatbu a vřele doporučuji! Je s ní skvělá spolupráce bez komplikací a fotky jsou úžasné. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
www.svatebnifotografka.cz
Odpovědět
Profilova fotka
Doporučuji Zezu foto je s Prahy a z vlastní zkušenosti je s ní skvělá spolupráce koukni na muj fotoblog
Odpovědět
Profilova fotka
www.irella.com
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termí máme volný. Rádi Váš svatební den zvěčníme. :-) David a Klaudie
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
a nebo třeba my :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi Vám svatbu nafotíme.
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý večer, přidávám se rovněž s nabídkou volného termínu.
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?