Menu Forum

Doporučte fotografa na svatbu (1.10.2016) na Ostravsku

22. srp 2016  • 
fotoportrét
fotoportrét
le_nuska
Registrovala se 27. června 2016 na beremese.cz. Přidala 16 příspěvků. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
le_nuska
Registrovala se 27. června 2016 na beremese.cz. Přidala 16 příspěvků. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
 Dobrý den,

na naši říjnovou svatbu sháním dobrého fotografa, který bude znát i trochu okolí a bude vědět, kam nás vzít na focení. V případě, že máte s někým konkrétním zkušenosti, budu ráda za veškerá doporučení i tipy, komu se vyhnout.

Budu ráda i za nabídky profesionálů do soukromé zpravy, které bych poprosila o zaslání ceníku.

Dekuji, Lenka
18. črc v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
dvakratanocz (30 r.)
DvakratANO.cz (Bývalý Alex-art.cz)
Lukáš Alexander a Martin Kubečka PRO

Foto a video - Region Brno
4
fotoportrét
fotoportrét
dvakratanocz (30 r.)
DvakratANO.cz (Bývalý Alex-art.cz)
Lukáš Alexander a Martin Kubečka PRO

4
 Dobrý den,
tento termín máme zatím Volný a můžeme Vám ho tedy s radostí nabídnout.
Bližší informace a také ukázkové fotografie naleznete na našich www stránkách.V případě Vašich dotazů budeme rádi, když se na nás s nimi obrátíte emoticon

S pozdravem
L & M
18. črc v 08:40  •  www.dvakratano.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
musaci
1
Registrovala se 9. dubna 2016 na beremese.cz. Přidala 153 příspěvků. Region Karviná.
  • Svatba byla 8. července 2016
    Region Karviná
fotoportrét
fotoportrét
musaci
1
Registrovala se 9. dubna 2016 na beremese.cz. Přidala 153 příspěvků. Region Karviná.
  • Svatba byla 8. července 2016
    Region Karviná
 Za sebe mohu doporučit Ladislava Kanu, nebo Rostislav Mžik.
18. črc v 08:50  •  Svatba byla v červenci 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
huwik
Mariana Ryšavá - svatební fotografie
Mariana Ryšavá PRO

Foto a video - Region Ostrava
28

“Nová facebooková stránka založena: https://www.facebook.com/marianarysava Pokud chcete sledovat novinky nebo se účastnit soutěží o párové a rodinné fotografování, které v budoucnu plánuji, můžete se přidat :-).”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
huwik
Mariana Ryšavá - svatební fotografie
Mariana Ryšavá PRO

Foto a video - Region Ostrava
27

“Nová facebooková stránka založena: https://www.facebook.com/marianarysava Pokud chcete sledovat novinky nebo se účastnit soutěží o párové a rodinné fotografování, které v budoucnu plánuji, můžete se přidat :-).”
(Před 1 rokem)

@le_nuska Dobrý den,
Váš termín mám ještě volný a jsem přímo z Ostravy. Nějaké pěkné místo na fotografování bychom určitě našli emoticon. Posílám na ukázku pár svatebních fotek z okolí Ostravy a cenovou nabídku do zprávy.

Mariana Ryšavá
18. črc v 09:13  •  Svatba byla v prosinci 2012  •  www.marianarysava.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
verunnies
18
Registrovala se 4. ledna 2014 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 2 příspěvky. Má 5 přátel. Kravaře, Region Opava.
fotoportrét
fotoportrét
verunnies
18
Registrovala se 4. ledna 2014 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 2 příspěvky. Má 5 přátel. Kravaře, Region Opava.
 Já můžu doporučit http://veronikabilkova.cz/ fotila nás v sobotu a skvělá, milá holka a i když nám moc nepřálo počasí, myslím si, že budeme mít díky její kreativitě nádherné fotky emoticon
18. črc v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dadakin
7
Registrovala se 12. května 2012 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 13 příspěvků. Má 4 přátele. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
dadakin
7
Registrovala se 12. května 2012 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 13 příspěvků. Má 4 přátele. Region Brno.
 My měli ted v sobotu na svatbě pana Pavla Dufka a super skvělí člověk ještě ted slyším na něho chválu od našich hostů zapadl mezi nás jak kdyby k nám patřil od jak živa byli i tací co si mysleli že je člen rodiny emoticon Už se těšíme na fotky.
18. črc v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lumaphoto
LUMA PHOTO - svatební fotograf
Lukáš Machaníček PRO

2
fotoportrét
fotoportrét
lumaphoto
LUMA PHOTO - svatební fotograf
Lukáš Machaníček PRO

2
 Pěkný den,

tento termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Dovolím si vám poslat i soukromou zprávičku. Prozatím klidně na mou práci. Pokud by vás cokoliv zajímalo, tak stačí písnout.

Budu se těšit.
Lukáš
18. črc ve 20:48  •  www.lumaphoto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
camperses (27 r.)
4
Registrovala se 18. září 2014 na beremese.cz. Přidala 86 příspěvků a 4 alba. Má 1 přítele. Trojanovice, Region Vsetín.
  • Svatba byla 1. srpna 2015
    Trojanovice, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
camperses (27 r.)
4
Registrovala se 18. září 2014 na beremese.cz. Přidala 86 příspěvků a 4 alba. Má 1 přítele. Trojanovice, Region Vsetín.
  • Svatba byla 1. srpna 2015
    Trojanovice, Česká republika
 Ahojky, můžu doporučit pana Senčáka, který nám udělal krásné fotografie na naší svatbě a čerstvě také těhotenské. Je s ním perfektní domluva, hodně vychází vstříc a dostanete plno fotek emoticon Byli jsme s ním tak moc spokojení, že jej velmi rádi doporučujeme dál! emoticon
20. črc v 08:04  •  Svatba byla v srpnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
simiih
9
Registrovala se 24. září 2015 na beremese.cz. Přidala 8 příspěvků. Má 3 přátele. Region Ostrava.
fotoportrét
fotoportrét
simiih
9
Registrovala se 24. září 2015 na beremese.cz. Přidala 8 příspěvků. Má 3 přátele. Region Ostrava.
 Já můžu doporučit jednoznačně fotografku Moničku (tady na beremku pod monikabauer( a kameramana Tomáše ( na beremku pod kontrast_video), kteří měli na starost i naší svatbu. Jsou perfektní emoticon. Fotky dělá Monička nádherné a komunikace s ni je velice dobrá. Je navíc strašně hodná a s focením nebyl žadný problém, i když my s manželem se neradí fotíme, tohle byl pro nás naprosto úžasný žážitek a užili jsme si to oba dva. A Tomáš kameraman je šikovný, nápaditý a srandovní. A navic video bylo dojemné, srandovní, prostě nejlepší. A to nemluvě o dodání všech fotek a videa emoticon naprosta rychlost. Vůbec jsme nečekali dva nebo tři měsíce jak někteří emoticon Do dvou týdnu jsem měla naprosto vše do posledního puntíku emoticon
21. črc v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
le_nuska
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
le_nuska
  • Neví, kdy bude svatba
 Mockrát vám všem děkuji za reakce, fotografa jsme již vybrali emoticon
22. srp v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí