Doporučte fotografa na svatbu (1.10.2016) na Ostravsku

Dobrý den, na naši říjnovou svatbu sháním dobrého fotografa, který bude znát i trochu okolí a bude vědět, kam nás vzít na focení. V případě, že máte s někým konkrétním zkušenosti, budu ráda za veškerá doporučení i tipy, komu se vyhnout. Budu ráda i za nabídky profesionálů do soukromé zpravy, které bych poprosila o zaslání ceníku. Dekuji, Lenka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín máme zatím Volný a můžeme Vám ho tedy s radostí nabídnout. Bližší informace a také ukázkové fotografie naleznete na našich www stránkách.V případě Vašich dotazů budeme rádi, když se na nás s nimi obrátíte :-) S pozdravem L & M
Odpovědět
Za sebe mohu doporučit Ladislava Kanu, nebo Rostislav Mžik.
Odpovědět
Profilova fotka
@le_nuska Dobrý den, Váš termín mám ještě volný a jsem přímo z Ostravy. Nějaké pěkné místo na fotografování bychom určitě našli :-). Posílám na ukázku pár svatebních fotek z okolí Ostravy a cenovou nabídku do zprávy. Mariana Ryšavá
Odpovědět
Profilova fotka
Já můžu doporučit http://veronikabilkova.cz/ fotila nás v sobotu a skvělá, milá holka a i když nám moc nepřálo počasí, myslím si, že budeme mít díky její kreativitě nádherné fotky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
My měli ted v sobotu na svatbě pana Pavla Dufka a super skvělí člověk ještě ted slyším na něho chválu od našich hostů zapadl mezi nás jak kdyby k nám patřil od jak živa byli i tací co si mysleli že je člen rodiny ;-) Už se těšíme na fotky.
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, tento termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Dovolím si vám poslat i soukromou zprávičku. Prozatím klidně na mou práci. Pokud by vás cokoliv zajímalo, tak stačí písnout. Budu se těšit. Lukáš
Odpovědět
Ahojky, můžu doporučit pana Senčáka, který nám udělal krásné fotografie na naší svatbě a čerstvě také těhotenské. Je s ním perfektní domluva, hodně vychází vstříc a dostanete plno fotek :) Byli jsme s ním tak moc spokojení, že jej velmi rádi doporučujeme dál! :)
Odpovědět
Profilova fotka
Já můžu doporučit jednoznačně fotografku Moničku (tady na beremku pod monikabauer( a kameramana Tomáše ( na beremku pod kontrast_video), kteří měli na starost i naší svatbu. Jsou perfektní :-). Fotky dělá Monička nádherné a komunikace s ni je velice dobrá. Je navíc strašně hodná a s focením nebyl žadný problém, i když my s manželem se neradí fotíme, tohle byl pro nás naprosto úžasný žážitek a užili jsme si to oba dva. A Tomáš kameraman je šikovný, nápaditý a srandovní. A navic video bylo dojemné, srandovní, prostě nejlepší. A to nemluvě o dodání všech fotek a videa :-) naprosta rychlost. Vůbec jsme nečekali dva nebo tři měsíce jak někteří :-) Do dvou týdnu jsem měla naprosto vše do posledního puntíku :-)
Odpovědět
Mockrát vám všem děkuji za reakce, fotografa jsme již vybrali :)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?