Doporučíte šikovného fotografa/fotografku z Ostravska - termín 21.5. 2016 ?

Sháním někoho šikovného, kdo dokáže navodit příjemnou nenucenou atmosféru :) Máte někdo tip, ideálně s vlastní zkušeností?
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín se mi nedávno uvolnil a vzdálenost není problém.. O mém přístupu snad řeknou víc reference .-) Pěkný den, Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, koukněte i k nám na stránky. Můžeme se nezávazně sejít a celý Váš den probrat, ať si uděláte představu o nás :) Hezký den Martin Hnátek | MarLin Photography
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Moc rád bych Vám nabídl své služby. Ukázky mé práce najdete v mém portfoliu a nebo na webových stránkách. Dovolil jsem si zanechat Vám osobní zprávu. S přáním hezkého dne Marián Sopoliga
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem přímo z Ostravy - z Klimkovic a termín mám volný. Fotografování se mnou probíhá většinou tak, že zkusíme nejdříve "hravé fotografie", které vznikají z blbnutí před foťákem (viz první foto) poté lehce inscenuji s radím, jak si mají novomanželé stoupnout, vždy ale tak, aby se to k danému páru hodilo. Pózy vymýšlím předem. Ohledně zkušeností se můžete obrátit na recenze z beremese, které tady mám, myslím, že kdybyste některé z těch nevěst napsala, že Vám určitě napíšou, jaká se mnou byla spolupráce :-). Posílám ještě nějaké fotky na ukázku a ceník do zprávy. Hezký den, Mariana Ryšavá
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám zatím stále volný, a v případě, že by Vás mé fotografie zaujaly, rád bych Vás svatební den zdokumentoval :-) Více informací a fotografií naleznete na mých stránkách :-) S pozdravem Martin Kubečka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín se nám uvolnil, takže můžeme být k dispozici. Sice nejsme z Ostravy, ale jestli hledáte někoho, kdo navodí nenucenou atmosféru, tak jsme ti praví. Jestli chcete, mrkněte se k nám na facebook, kde najdete víc jak 50 hodnocení od našich zákazníků, které snad vystihují způsob naší práce:) Přejeme pohodový den. Jindřich a Pavla Nejedlí
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín je k dispozici. Pokud se vám mé práce budou líbit, tak se ozvěte. Děkuji a jsem s pozdravem M.Krusberský
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, mrkněte i na můj web a v případě zájmu jsem Vám k dispozici... :) Mějte se... Martin
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici, klidně koukněte na web, který mám uvedený na kartě. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí písnout. Lukáš LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Zdravím doporučuju Jana Senčáka z Havířova, loni nám fotil svatbu a byli jsme mooc spokojeni, můžeš kouknout ke mně do alba je i tady na beremku. Je to skvělý fotograf a sympatický člověk :-)
Odpovědět
Z vlastní zkušenosti doporučuji Michala Krusberského. Super přístup, cena a hlavně FOTKY! :-) Mrkni na můj profil ;-).
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@hannako Dobrý večer, jsme z Litoměřic, ale rádi dojedeme po celé ČR. Děláme fotografie i video. Zkuste si prohlédnout naši práci na webu nebo FB profilu. Zde naleznete také několik "balíčků" včetně cen. Pokud nevyhovují, dejte nám vědět, jaký rozsah si představujete. V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte ptát. Samozřejmostí je smlouva, případně předsvatební schůzka i s focením a třeba i fotokoutek s okamžitým tiskem fotografií na Vaší oslavě. Vše je na domluvě. Za tým Zachyť To.cz - Foto & Video Radek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím Vám své služby.
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?