Doporučíte mi fotografa na 12.9 nebo 19.9.2020?

Ahojte, plánujeme svatbu příští rok v září (12.9 nebo 19.9.2020) a s hrůzou zjisťuji, že už je moc fotografů poměrně plně obsazených. To si mám plánovat svatbu dva roky předem, abych měla dostatek času? :-D Poradíte mi prosím nějakého šikovného, který s námi bude celý den, udělá nám hlavně momentky (ne moc pózování), který dělá fotky s nádechem retro/vintage/odstíny do oranžova - nic křiklavého? A za slušnou cenu prosím! :-D Jsme z Českého Těšína pokud to bude pro někoho klíčové. :-) Děkuji moc!
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, gratulujeme k zasnoubení a přejeme vám ať máte svatbu přesně podle vašich představ. My svatby fotíme a natáčíme ve dvou a jezdíme zdarma po celé ČR. Dostanete od nás krásné dřevěné balení s tištěnými fotkami, dřevěný USB disk se všemi upravenými fotkami a videoslideshow z nejlepších fotek. Máme rádi přírodu a tak v ní také nejčastěji fotíme, určitě se ale podívejte na náš web, kde najdete naši nejnovější práci. Rádi vás poznáme na osobní schůzce a moc se těšíme vaši odpověď. Monika & Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Napsal jsem Vám SZ :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Posílám soukromou zprávu :-) S pozdravem Michal Janda
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
:-) Hezký den, máte pravdu, vyplatí se plánovat dlouho dopředu, pokud máte jasnou představu. Dovolím si nabídnout i své služby. Pod fotkou najdete odkaz na mé webovky. V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat ;-) S pozdravem Veronika
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, sezona 2020 se pomalu otevírá a rezervace na příští rok již přijímám. Odkaz na mé webové stránky naleznete hned pod vloženou fotografií, budu rád za jejich shlédnutí. Pro podrobnosti ke svatebnímu focení mne prosím kontaktujte přes www stránky nebo tady v SZ. S pozdravem Honza Vodička
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, dovoluju si nabídnout služby svatebního fotografa. Svatby fotíme dva - já a manžel. Fotíme v rámci celé ČR. Ke svatebnímu focení nabízím párový focení zdarma, je u nás taky možnost zapůjčení polaroidu zdarma a fotky dostanete již do 14 dnů od svatby. Veškerý informace, fotky, reference atd. najdete na mých stránkách :)
Odpovědět
Děkuji moc všem za nabídky! Je těžké si při tom množství vybrat... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, 19.9.mám už termín obsazen, ale pokud se rozhodnete pro druhý termín a bude se vám má práce líbit, ráda přijedu. Mé portfolio a ostatní informace najdete na webu. Hezký den Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, jsem z okolí Frýdku-Místku a v září mám ještě volno, tudíž pokud budete chtít můžeme se sejít i osobně a s čímkoliv ohledně svatby rád poradím :).
Odpovědět
Dobrý den, termín mám volný a pokud se Vám budou moje fotky líbit, rád přijedu a Vaši svatbu nafotím. Více informací zasílám do zpráv.
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den milá nevěsto, když by vás zaujala moje práce, rád Vám nabídnu svoje služby :) Přeji hezký zbytek dne S pozdravem Vratislav Jenšík
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, daný termín mám volný a v případě zájmu Vám svatbu velmi ráda nafotím. :) Bližší informace a ceník zasílám v soukromé zprávě. S přátelským pozdravem Michaela
Odpovědět
Profilova fotka
@l9820 Dobrý den, mám volný termín 12.9.2020, tak případně svatbu moc ráda nafotím. Více informací zasílám do soukromé zprávy. Pěkný den Gabriela
Odpovědět
Profilova fotka
@l9820 Dobrý den, moc Vám i Vašemu nastávajícímu gratulujeme k připravované svatbě. Ve Vašem termínu máme prozatím volno. Posíláme Vám odkaz na naše stránky. Pokud Váš zaujme naše práce, moc rádi se s Vámi osobně poznáme a nafotíme Váš jedinečný den. Nádherný den a příjemné chvíle při plánování Vám přejí Rosťa a Jana Mokrošovi – sehraný tým, který se s Vámi rád seznámí
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, oba termíny mám zatím volné. v případě zájmu, mne neváhejte kontaktovat. Ráda Vám Váš den nafotím. Monika
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád budu součástí Vašeho dne D a zachytím tak krásné a neopakovatelné okamžiky. Zde naleznete pár ukázek mé práce, pokud by Vás zaujala, budu rád za osobní setkání, kde se můžeme domluvit na podrobnostech. Seznámit se s mou prací můžete na mých webových stránkách. S pozdravem a velkou gratulací David Lidmila
Odpovědět
Děkuji moc za nabídky, fotografa jsme si už vybrali. 😊
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?