Doporučení na fotografa za rozumnou cenu, volného 28.4.2018 - Slavkov u Brna?

Hledám fotografa na 28.4.2018 , který by absolvolal focení jak v místě obřadu svatby tak i jiných vzdálených koutcích slavkova.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, když by se Vám má práce líbila, bude mi potěšením být v den "D" s Vámi. Cestování v den svatby není vůbec problém. Vše, co je potřeba, najdete na mých stránkách, v případě zájmu, nebo jakéhokoli dotazu, mne neváhejte kontaktovat. Přeji krásný den. S pozdravem Lukáš.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám zatím volný, rád bych Vám proto nabídl své služby. Přeji hezký den a přikládám odkaz na svatbu na Slavkovského zámku http://www.beremese.cz/catalog/vendor... Zdeněk Fiamoli
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, koukněte na fotografie a pokud to bude ono, termín mám v současné chvíli volný. Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
@misanemi Dobrý den, nevím, jestli můžu doporučit sám sebe, ale vím, že Váš termín mám prozatím volný. Budu rád, pokud byste si s partnerem našli čas a navštívili můj zdejší profil, kde kromě ukázek mé práce naleznete i další potřebné informace. Přeji příjemné svatební přípravy. S pozdravem, Ján Senčák
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mme volný. Rádi přřijedeme. Nabídku posíláme do SZ. S pozdravem Iva aLuboš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslal jsem Vám nabídku. Jiří Šmalec
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám volný. S pozdravem Robin.
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný večer, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Jsem přímo z Brna. Dovolím si vám zaslat i soukromou zprávičku. Prozatím klidně koukněte na web nebo FB, který mám uvedený na kartě. Najdete na něm ukázky ze svatebního focení. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí napsat. Budu se těšit. Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, poslal jsem Vám soukromou zprávu.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, kdyby Vás zaujala moje práce, mám Váš termín ještě volný ;) S pozdravem Vratislav Jenšík
Odpovědět
Dobrý den, napište mi vaši cenovou představu, něcoo svatbě a vás :)) <3 Mějte se zatím hezky, Káťa
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám volný a mohu vám být jako fotografka k dispozici. Mé portfolio a ceny najdete na webu. Přeji hezký den Markéta Peterková
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám zatím volný, takže Vaši svatbu rád nafotím. Sice jste neuvedla, co je pro vás "rozumná cena", ale myslím, že za to, co nabízím, chci i rozumnou cenu ;-) Poslal jsem Vám nabídku na celodenní focení a pokud Vás zaujme má práce, budu se těšit na Vaši odpověď. Přeji prima den David
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den! Váš termín mám zatím volný, a tak jsem Vám k dispozici. Svatby fotím po celé ČR, v celodenním balíčku mám dopravu po celé ČR zdarma. Mou nabídku s cenami najdete na mých stránkách. Jako doplňkovou službu mám polaroidový fotokoutek. Pokud Vás má tvorba zaujme, rád se s Vámi sejdu a vše probereme osobně. Přeji příjemné vybírání! Robert Zauer
Odpovědět
Dobrý den, Vámi poptávaný termín mám ještě volný. Jsem fotografka z Vysočiny, ale s cestováním nemám problém. V případě zájmu, mi neváhejte napsat o ceník. Hezký den Anet
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslal jsem Vám nabídku do zprávy. Přeji hezký den. :) Michal Pleva
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý deň, budem veľmi rád, keď si ma vyberiete za fotografa vášho svadobného dňa. Na beremese začínam, preto mám uvádzaciu cenu iba 5000 Kč za celodenné fotenie. Moje práce a ďalšie informácie nájdete na mojom profile. Prajem pekný deň. tomas
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, na mé webové presentaci najdete ukázky, ceník a veškeré informace. Další dotazy v případě zájmu ráda zodpovím i na osobní schůzce. S pozdravem Lucie
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, @misanemi Rádi pro Vás zařídíme vše okolo: - FOTOGRAFIÍ - zdarma fotoobraz! - VIDEA - styl Cinema Wedding, 4K rozlišení! - FOTOKOUTKU - s okamžitým tiskem fotografií na místě svatby včetně plátna a rekvizit (skvělá zábava pro svatebčany) Na naší práci a reference se můžete podívat na našem facebooku, webových stránkách a Youtube kanálu. Odkazy a více o nás najdete také zde na Beremese v našem profilu. S přáním krásné svatby, Váš tým ZachyťTo.cz foto a video :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, napsal jsem vám zprávu :-) Martin Pištěk
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsme z Vyškova, takže to mám relativně kousek. Mrkněte na můj web a případně se ozvěte a můžeme probrat další podrobnosti ;)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ve Slavkově jsem fotil už hodně svateb, tak se podívejte na portfolio na webu . S pozdravem Pavel Zahálka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Okolí Slavkova a Bučovic znám. Na několika místech jsem již fotografoval. Mrkněte na mé stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?