Doporučení na fotografa na svatbu v Kolíně - termín 2.10.2021

Profilova fotka
Zdravím, prosím o doporučení svatebního fotografa na termín svatby 2.10.2021 v Kolíně. Díky moc🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu nabídnout své služby. Vice o mě a mé nabídce najdete na mém webu. Erik
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám stále volný, tak pokud se vám budou líbit fotky, napište a můžeme se domluvit na podrobnostech. Více fotek ze svateb nebo i další informace naleznete na mém webu nebo na instagramu. Případně mě neváhejte kontaktovat. Budu se na vás těšit. Patrik
Odpovědět
Profilova fotka
@lenka_papezova Dobrý den, termín máme volný a do Kolína kousek 🙂 Rádi vyfotíme. Více info posíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
.
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, dovoluji si nabídnout své služby fotografa. Poptávaný termín mám volný a rád přijedu nafotit i vaši svatbu.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám volný a pokud vás mé fotky zaujmou, ráda přijedu. Mé portfolio a ostatní informace najdete na webu. Hezký den Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, bydlím v Čáslavi, Kolín mám kousek - ráda za Vámi dorazím a svatbu vyfotím. Více informací pošlu do zprávy, T.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a veškeré informace na webu.
Odpovědět
Profilova fotka
Moc rád přijedu, mrkněte na profil a kdyžtak napište do zprávy 😉) Těším se! Petr
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, termín mám volný a rád přijedu. Mrkněte ke mně na stránky, kde mám všechny potřebné informace. Když se Vám můj styl bude líbit, ozvěte se a rád se domluvím 🙂 Víťa
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Rád Vaši svatbu nafotím. Cenovou nabídku máte ve zprávách.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?