Dobrý fotograf 23.5.2015 Berounsko - nájde sa tu?

Ahoj, hladame fotografa na 23.5. na svatbu vo Svatom Jane pod Skalou, aby bol zo sirsieho okolia Berouna ci Horovic. Hladame niekoho, kto sa nevyziva v roznych efektoch vo Photoshope, fotky sa snazi nechavat prirodzene, s len drobnymi upravami a hlavne dobre osvetlene. Díky!
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký večer přeji, myslím si, že naše tvorba odpovídá vaší představě. Budeme tedy rádi, pokud se podíváte na naše fotky tady na beremese a nebo na webové stránce. S pozdravem Hanka z HSphoto
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný večer, posílám interní zprávičku. Mějte se moc hezky. Petra :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, jsem přímo z Hořovic a možná by Vás zaujala má práce. Termín volný
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den nevěsto, budu ráda, pokud se podíváte i na můj web a práci. S pozdravem, Vlaďka M.
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, Váš požadavek je mým stylem, nejsem sice od Berouna, ale to nevadí. Koukněte se ke mě na web, pokud by se líbilo, domluvíme se. Zdraví, Zdeněk
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Dovoluji si nabídnout své služby. Bližší info i fotografie na mém webu či přímo na profilu. Díky a případně se budu těšit. Pěkný den. Vojtěch Pavelčík
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, zkuste se prosím podívat ke mně na stránky v odkazu zde po tímto příspěvkem. Třeba vás můj styl v kombinaci s ceníkem osloví. V nabídce máme i výhodné balíčky foto+video (2 lidé) Mějte se pěkně Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velmi rád bych Vám nabídl mé fotografické služby. Co se týče stylu, snažím se, aby mé fotky byly přirozené, ale zároveň moderní a měly šmrnc. Pokud se Vám moje tvorba, kterou najdete u mě na webových stránkách zalíbí, kontaktujte mě. Hezký den Míra
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Další ukázky fotografií a ceny naleznete na mém webu. S pozdravem René Volfík
Odpovědět
Profilova fotka
škoda, že je to v takový termín. Den před tím státnicuju a týden po něm státnicují všichni 3 fotografové, o kterých vím, že by Vaše požadavky splňovali. Každopádně jeden z nich nestátnicuje, je už starší a není žádný photoshopový maniak. Využívá filmového světla, takže ty fotky mají v sobě jistou zvláštnost. (ve stylu ITF Opava) Jedinou nevýhodou je ovšem cena, patří mezi ty dražší. Ale kdybyste jinde nesehnala, ozvěte se, dám Vám na něj kontakt a webovky :o).
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud se Vám má práce zalíbí, rád zodpovím vše co Vás bude zajímat... přeji příjemný den.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, jsem také k dispozici ;) Vráťa
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, koukněte i ke mě do profilu či na web, kde mám i ceník. Mám babičku v Broumech. Berounskou znám velmi dobře. Jezdím tam často. Jestli vás moje práce zaujme, budu ráda, když se mi ozvete. Žádný maniak nejsem, mám ráda přirozenost ;-) Hezký den, ZeZu
Odpovědět
Profilova fotka
mám to kousilínek ze Zbraslavi a ráda dojedu:)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovolím si nabídnout také své služby. Orientační ceník a ukázku práce naleznete na mých webových stránkách. Hezký den Jakub Horák - VyfoťMě.cz
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Pokud se Vám bude naše práce líbit, neváhejte nás kontaktovat. Berounsko máme skoro za rohem :) S pozdravem David a Klaudie
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, dovolte mi nabídnout mé fotografické služby a zaznamenat váš svatební den. Ceník naleznete na mém webu. s pozdravem fotografka Petra Jansová
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, ukázky mé práce na webu.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno, určitě již máte spoustu krásných nabídek. I já bych ráda nabídla své služby, samozřejmostí je fotografická smlouva. Při včasném zamluvení termínu a zaplacení zálohy je možná sleva; při doporučení (a proběhlém focení) taktéž. Ke každé svatbě přistupuji individuálně, se snoubenci se setkávám a domlouváme detaily a možnosti. Je také možnost fotografií "na zkoušku" + fotografií v přírodě, městě či ateliéru - tyto fotografie se pak mohou promítat při hostině, je to velmi oblíbené. Nefotím jen digitálně, na svatby s sebou vozím i různá překvapení, která vždy novomanžele potěší a všichni se na chviku "zastaví" :-) Pokud Vás má nabídka zaujala, kontaktujte mne prosím zde na Beremese. Naleznete zde i odkaz na můj web, kde je přibližný ceník. Přeji Vám úspěšné přípravy :-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?