Dobrý den, sháníme fotografa na 12.9.2015 v Praze. Nevíte o někom kreativním na cca 4 hodiny?

Fotograf Praha a okolí?
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda Vám nabídnu své služby. Mou předností je nenarušování obřadu a nevyumělkované fotky :) Dále pak několik kreativních milých malých překvapení. Samozřejmostí je smlouva. Budu ráda, navštívíte-li můj profil, popř. web, kde naleznete ceník. Jsem z Plzně.
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, zkuste se prosím podívat také na mé stránky. Pokud by Vás a nastávajícího styl zaujal, rád si s vámi domluvím nezávaznou schůzku, kde můžeme vše v klidu probrat a sepsat smlouvu. V nabídce máme i výhodné balíčky foto+video (2 lidé) Mějte se pěkně Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, připojuji se s nabídkou. Váš termín mám také volný. Jsem z Prahy. Budu ráda, pokud vás moje práce zaujme. Více najdete na mém webu. Případě zájmu se ozvěte. ;-) Hezký den, ZeZu
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzanamourkova Dobrý den. Také nabízím své služby ,, kreativního fotografa". Další foto a ceník najdete na profilu a na webu pod příspěvkem. Hezký den přeji. Zdeněk Morávek
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, mohu nabídnout volný termín...s pozdravem Petra Jansová svatební fotografka.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, září se mi pomalu plní, ale 12.9. je jeden z volných termínů :-). Styl mých fotografií je specifický - často se snažím přiblížit malbě a i na fotografie dělám přípravy pomocí kreseb. Můžeme se díky tomu předem domluvit na koncepci fotografií, protože uvidíte předem, jaké budu volit pózy, atd. S tím souvisí i to, že vše dělám na míru fotografovaným - pečlivě vybírám místo a občas vyrábím i rekvizity dle povahy a koníčků portrétovaných. Poslední fotka je sice módní, ale tématicky svatební :-). Vice info pošlu do zprávy. Mariana Ryšavá
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mám Váš termín také zatím volný ;) Přeji hezký den Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Nabízím své služby. Veškeré info na webu. S přáním štěstí, ať už si mě vyberete nebo ne :) H. Jordán
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, i já mám v požadovaný termín volno a nabízím velmi výhodnou cenu na celodenní focení svatebního dnu. V případě zájmu ráda sdělím podrobnosti.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín 12. září 2015 mám zatím neobsazen a tak Vám mohu být plně k dispozici. Jsem z Prahy a veškeré informace včetně ukázky práce a orientačního ceníku naleznete na mých webových stránkách. V případě zájmu mne prosím kontaktujte skrze mou emailovou schránku. Hezký večer Jakub Horák - VyfoťMě.cz
Odpovědět
Profilova fotka
Přeji krásný den, mohu-li se i já zapojit do výběru na vašeho svatebního fotografa - budu moc rád! :) Mrkněte prosím na mé stránky, kde mám i zajímavý ceník... http://krasnasvatba.eu/cenik.html Děkuji! Martin
Odpovědět
Profilova fotka
Termín mám volný :)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám zatím volný. V případě zájmu neváhejte mne kontaktovat. Více fotografií na webu. Pošlu Vám více info a ceník do SZ. S pozdravem Alena Gurenchuk
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?