Dobrý den, najdu zde svatebního fotografa pro svatbu na den 16.6. 2018 v Únětickém pivovaru a okolí?

Rádi bychom někoho, kdo si s námi sedne, má cit pro kompozici a detail a zároveň se nebojí ani lehce netradiční svatby. Fotokoutek výhodou. Těšíme se na nabídky. Štěpánka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, ráda přijedu. Portfolio a reference najdete na webu, nebo zde na profilu. Pěkný den, Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den přeji, Termín Vaší svatby mám volný. Gratuluji k zasnoubení :-) Nabídku zasílám v soukromé zprávě. Pokud Vás má práce zaujme ozvěte se a domluvíme podrobnosti :-) Velice rád se stanu Vaším svatebním fotografem. S pozdravem a hezký den Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím vám focení vaší významné životní události, mé portfolio naleznete na FB stránce Portréty a svatby viz níže a na mém profilu. Lenka Hoffmannová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme volný. fotokoutek umíme také zajistit. Nabídku posíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, i já se přidávám se svou nabídkou služeb. ;-) Více informací na kartě nebo webu. S pozdravem Martin
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, volno mám a jsem z Roztok, takže případné potkáni se, by nemělo být problém:) Kdyžtak koukněte na stránky. Mějte se Kuba
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, včera se mi tento termín uvolnil a ráda Vám Vaši svatbu vyfotím. :) Napište mi pro více info, pokud by Vám můj styl seděl :)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
Dobrý den, mohu nabídnout volný termín. S pozdravem Petra Jansová, svatební fotografka.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda i já nabídnu své fotografické služby. Pokud bych Vás má práce zaujala, neváhejte mě kontaktovat. Těším se na případné setkání. Michaela Kejdušová :)
Odpovědět
Profilova fotka
Focení svateb je naší vášní, proto i z Vašeho svatebního dne uděláme ten nejkrásnější den ve Vašem životě. Máme mnoholeté zkušenosti, praxi a především chuť nabídnout Vám to nejlepší. Vyberte si z námi nabízených balíčků na AZ-fotosluzby.eu, který Vám nejvíce sedne, nebo si prostřednictvím balíčku Individual podle Vašeho rozpočtu nastavte přesně takové služby, které Vám budou nejvíce vyhovovat. Zachytíme to nejkrásnější a vytvoříme vzpomínky na celý život!
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, moc rádi Vás osobně poznáme a zdokumentujeme Váš jedinečný den. To, co děláme je o Vás a pro Vás. Proto s Vámi tak rádi prožíváme Vaše emoce, lásku, štěstí i radosti. Naplňuje nás to a rádi to nadšení předáváme. Když budeme spolu fotit, pojďme si to užívat! Jsou to Vaše jedinečné okamžiky. Chvíle, na které budete rádi vzpomínat. Máme rádi přirozené fotografie, ne umělé pózování. Proto Vás jen lehce, s grácií povedeme a Vy budete “tančit”. Užívat si ten klid a pohodu, kdy jste spolu. A k těmto chvílím se pak díky fotkám můžete vracet. Stále pro Vás budou živé a zářivé! Fotografie nás baví, fascinuje a naplňuje. A chceme něco z toho dát i Vám. Sledujeme zahraniční fotografy a aktuální trendy, abychom Vám předali něco nového, svěžího a kreativního. Rádi se učíme. A baví nás zkoušet nové techniky a styly. Jaký styl bude ten váš? Co je blízké Vašemu srdci? Co máte rádi Vy? Vyjdeme Vám vstříc. Už se těšíme, až si o tom popovídáme a až spolu něco krásného prožijeme. Pojďme si to užít! Nádherný den a příjemné chvíle při plánování Vám přejí Rosťa a Jana Mokrošovi – sehraný tým, který se s Vámi rád seznámí
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?