Dobrý den, hledáme fotografa na svatbu 5.9.2015 - zámek Buchlovice. Prosím nabídněte. Děkuji, Lenka

5.9.2015 zámek Buchlovice
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, 5.9. mám ještě volno. Ráda bych Vám nabídla tvůrčí přístup k fotografování Vašeho svatebního dne. Novomanželské fotografie vždy uzpusobuji fotografovanému páru, takže po konzultacích vybereme vhodné místo na focení a eventuelně i rekvizity, které si vyrábím sama a jsou vymyšlené na míru konkrétní fotografie. Posílám poslední foto jako příklad, byť není úplně svatební. Pošlu Vám ještě do soukromé zprávy ceník. Hezký den, Mariana Ryšavá
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, termín máme ještě volný a máme to kousíček. Dovolím si, vám zaslat i soukromou zprávičku. Prozatím se klidně mrkněte na náš web, který je uvedený na kartě. Najdete na něm ukázky ze svatebního fotografování, ceníky a podrobné popisy jednotlivých svatebních fotobalíčků. Budeme se moc těšit Lukáš Machaníček LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den! Rádi Vám nabídneme naše služby. Termín máme zatím volný. Sídlíme v Praze a máme mnohaleté zkušenosti s poskytováním svatebního fota i videa. Na naší webové prezentaci naleznete reference, ceník, fotky i videa, která prezentují naši práci. Pokud Vás naše práce osloví, budeme rádi, když se nám ozvete. S přáním hezkého dne, Zdeněk Krejcar AP fotostudio
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín máme volný. Bližší informace zasílám do zpráv. S pozdravem Martin Hnátek | MarLin Photography
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Termín mám volný. Podívejte se prosím na mé webové stránky.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovolím si nabídnout i své služby. Pokud se Vám bude má práce líbit, tak se určitě domluvíme. Jezdím po celé republice. Hezký den, Martin Pokora
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také reaguji na Váš dotaz. Termín mám volný. Více mé práce naleznete na mém webu nebo fb. V případě že Vás osloví má tvorba, určitě mne neváhejte kontaktovat. Hezké dny přeje Radek Šviderský
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den jsme kreativní tým fotografů z Uherské Hradiště, kteří dokážou Váš svatební den zachytit ve všech pestrobarevných formách nejen obrazových, ale také emočních. Na našich stránkách naleznete hned několik svateb přímo z Buchlovského zámku. Pěkný den K&J
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, mohu nabídnout profesionální služby. S pozdravem Petra Jansová svatební fotografka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, i já mám tento termín ještě volný. Jsem ze Slavkova, takže Buchlov za kopcem :-) ...budu rád, pokud se podíváte i na moji práci. Pohodové přípravy i svatební den přeje Jiří Sláma.
Odpovědět
Profilova fotka
Jeden z posledních termínů je Vám k dispozici :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám zatím volný. Více fotografií naleznete na mém profilu. Pro ceník mne neváhejte kontaktovat do zpráv. Přeji hezký den
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?