Dobrý den, hledám fotografa na termín 18.10.2014. Svatba bude v Kroměříži.

Hledám fotografa na cca 4 hodiny (obřad,fota novomanželů plus skupinová fotografie nasledne poobradove uvitani hostu nejedna se o klasickou hostinu)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, podívejte se na profil, nebo web a v případě zájmu se ozvěte... Přeji pěkný den, Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Také hlásím volný termín :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Doporučuji Hanku Novákovou (Nohanka), bydlí a fotí přímo v KM ;)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsme z Kroměříže a termín máme volný. Kratší variantu focení bychom i ocenili :) Více z naší tvorby najdete na facebooku. Pokud by se Vám naše fotky líbily, ozvěte se! ;) Filip a Linda
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, taktéž se připojím s volným termínem. Na našich stránkách naleznete ukázku mých prací včetně ceníku (balíček pro 4hod) :) Marie
Odpovědět
Profilova fotka
Máme volno, rádi k Vám dorazíme. :-) Fotíme ve dvou a vzhledem k "last minute" termínu se cenově vejdeme určitě do 8 000 Kč. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, také mám tento termín zatím volný ;)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den :-) Váš termín máme volný, budeme moc rádi – pokud si nás vyberete, když se společně před svatbou setkáme na osobní schůzce, kde probereme všechny Vaše představy, přání a důležité informace ke svatebnímu dni. :-) Jsme kreativní tým fotografů, kteří dokážou Váš svatební den zachytit ve všech pestrobarevných formách nejen obrazových, ale také emočních. Díky individuálnímu přístupu a zkušenostem jsou pro nás Vaše přání a představy prioritou. Vaše spokojenost je našim srdečním úspěchem. V momentech, kdy naši kolegové litují toho, že se nemohou „ rozpůlit „ nám neuteče jediná vzpomínka na neskutečné autentické záběry.
Odpovědět
zkuste třeba i Simonu Bláhovou ze Zlína, nám v KM fotila naši malou, tajnou svatbu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, termín mám též volný. V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat. Mějte se... Martin
Odpovědět
Profilova fotka
Uvolnil se mi tento termín, takže jsem k dispozici :)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?