Dobrý den, hledám fotografa a kameramana pro zachycení našeho svatebního dne 29.9. 2018 v Berouně...

Dobrý den, hledám fotografa a kameramana pro zachycení našeho svatebního dne 29.9. 2018 v Berouně... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, 29. 9. mám volnooo! :) A Beroun z Prahy kousek, takže vám jako fotografka budu moc ráda k dispozici :) Kdyžtak prosím pište do zprávy nebo pošlete email. Budu se těšit! Karolina
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabídku máte v poště.
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den přeji, Termín Vaší svatby mám volný. Gratuluji k zasnoubení :-) Nabídku zasílám v soukromé zprávě. Pokud Vás má práce zaujme ozvěte se a domluvíme podrobnosti :-) Velice rád se stanu Vaším svatebním fotografem. S pozdravem a hezký den
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme volný. Více informací posíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, dovoluji si nabídnout služby. Svatby fotíme dva - já a manžel, nic nám tedy neunikne. Fotíme v rámci celé ČR. Ke svatebnímu focení nabízím párové focení zdarma, je u nás také možnost zapůjčení polaroidu zdarma a fotky dostanete již do 14 dnů od svatby. Veškeré informace, fotky, atd. najdete na mých stránkách :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a moc ráda bych byla přítomna na Vaši svatbě...nabídku máte ve zprávě :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme volný. Více informací najdete na webových stránkách. Přeji krásný den, Lenka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jezdíme po celé republice a ceny máme přijatelné, info Vám posílám do vaší pošty, zdraví bajer video
Odpovědět
Moc ráda vám nafotím svabu a mám volno! :) Tesím se na zprávu :) Kata
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také mám zatím volno. Více práce a celé svatební příběhy naleznete na blogu.
Odpovědět
Profilova fotka
Moc ráda budu s Vámi :) Napište mi a můžeme se domluvit :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud se vám líbí moje tvorba, budu rád za spolupráci.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, také máme ještě volno a do Berouna to od nás není daleko. Ceník a další fotografie najdete na webu. Krásný den a příjemné přípravy
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, připojuji se je kolegům s nabídkou volného terminu. Mé portfolio a ostatní informace najdete na webu. Přeji hezký den Markéta Peterková
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, rádi Vaši svatbu nafotíme (i natočíme) a termín máme ještě volný. Vždy se snažíme svatbu mít jako celý příběh, který vás přesně vystihuje a budeme moc rádi, když se ozvete. :) Těšíme se na vaši odpověď Monika & Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem k dispozici.. Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, dnes mi bohužel z rodinných důvodů odpadla svatba v tento den a jsem tedy k dispozici. Navíc znám Beroun jako svoje boty :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, věnujeme se jak FOTO tak VIDEO produkci. Po dohodě fotky do týdne, video do 2 týdnů. Možnost i expres foto malé ochutnávky do 24 hod. Pokud máte rádi pohodový přístup a možnost dořešit cenu individuálně na míru, pak určitě napište a třeba najdeme společnou cestu. Hezký den Tým AMAKA manželé Adamcovi
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?