Dobrý den, fotograf/fotografka který má volno 23.8.2014 ?

Sháním fotografa na nafocení svatby 23.8.2014 v Praze. Prosím napište kdo máte ještě tento termín volný=)
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, mám volno a rád vám svatbu nafotím, případně kolega kameraman vám jí může i natočit. Projeďte si prosím prezentaci na našich stránkách zde pod tímto příspěvkem a pokud by Vás styl naší práce bavil, můžeme si domluvit nezávaznou předsvatební schůzku. Těším se na případné setkání Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám zatím volný. Podívejte se na mé stránky v případě zájmu, asi víte co máte dělat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, termín mám zatím volný. V případě zájmu mne neváhejte kontaktovat. Děkuji. Hezký zbytek večera Daniel Dančevský.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také mám tento termín zatím volný a mohl bych Vám být k dispozici. Jakub Horák - VyfoťMě
Odpovědět
Profilova fotka
Také máme tento termín volný. Petra
Odpovědět
Profilova fotka
@kendynka Dobrý den, Váš termín mám volný. Budu rád, navštívíte li mé svatební portfolio buď zde na beremese, nebo v obrazově kvalitnějším podání přes odkaz pod tímto textem. S pozdravem a přáním příjemného víkendu Honza
Odpovědět
Profilova fotka
Krasne odpoledne,hlasime,ze i my mame tento termin volny :) vse potrebne najdete u nas na strankach a kdyby cokoli..urcite napiste 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hlásím se :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, termín je aktuálně volný. Pokud máte zájem jsem k dispozici. s pozdravem Petra Jansová
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?