Menu Forum

Dobry den, doporucili byste mi prosim fotografa na 4.6.2016?

20. únor 2016  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
simonasevc
Registrovala se 19. února 2016 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek. Region Vyškov.
  • Svatba byla 4. června 2016
fotoportrét
fotoportrét
simonasevc
Registrovala se 19. února 2016 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek. Region Vyškov.
  • Svatba byla 4. června 2016
 Misto svatby: Vazany u Vyskova. Hledam fotografa, co foti spise momentky. Svatba je v kostele.
19. únor v 17:09  •  Svatba byla v červnu 2016  •  To se mi líbí
 Přidej svoji odpověď
fotoportrét
fotoportrét
fotografkavhm
Vlaďka M. Hollová
Vlaďka M. Hollová PRO

Foto a video - Region Praha
47

“Krásný dobrý den nevěsty. UVOLNIL SE MI TERMÍN 7.7.2017. Termín, na který jste se mi ptaly je tedy znova volný :-) http://www.vladkahollova.cz/”
(Před 2 týdny)

fotoportrét
fotoportrét
fotografkavhm
Vlaďka M. Hollová
Vlaďka M. Hollová PRO

Foto a video - Region Praha
47

“Krásný dobrý den nevěsty. UVOLNIL SE MI TERMÍN 7.7.2017. Termín, na který jste se mi ptaly je tedy znova volný :-) http://www.vladkahollova.cz/”
(Před 2 týdny)

Máte zprávičku emoticon
19. únor v 18:09  •  www.vladkahollova.cz/  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
filipmatuska (31 r.)
Filip Matuška Photography
Filip Matuška PRO

Foto a video - Region Kroměříž
20

“Http://www.filipmatuska.cz/?p=463 další z příspěvků na našem blogu s tagem "svatební nápadník" - inspirace jedním z trendů poslední doby - LEVANDULÍ :)”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
filipmatuska (31 r.)
Filip Matuška Photography
Filip Matuška PRO

Foto a video - Region Kroměříž
20

“Http://www.filipmatuska.cz/?p=463 další z příspěvků na našem blogu s tagem "svatební nápadník" - inspirace jedním z trendů poslední doby - LEVANDULÍ :)”
(Před 1 rokem)

Dobrý večer,

hlásím volný termín. Pokud by Vás moje práce zaujalsa (více najdete na našem FB a webu), ozvěte se ;)

Filip
19. únor v 19:04  •  www.filipmatuska.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
standamat (44 r.)
Standamat-photography
Stanislav Matouš PRO

Foto a video - Region Most
3

“Tak myslím, že je čas začít sem tam přidávat fotografie a trošku svůj profil probudit....pořád to odsouvám, ale nikdo to za mě neudělá :-) ....tak uvidím jestli to nebude jen jedno z předsevzetí, které nechám padnout :-)”
(Před 6 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
standamat (44 r.)
Standamat-photography
Stanislav Matouš PRO

Foto a video - Region Most
3

“Tak myslím, že je čas začít sem tam přidávat fotografie a trošku svůj profil probudit....pořád to odsouvám, ale nikdo to za mě neudělá :-) ....tak uvidím jestli to nebude jen jedno z předsevzetí, které nechám padnout :-)”
(Před 6 měsíci)

Dobrý večer, dovolil jsem si zaslat soukromou zprávu.

Standa Matouš
19. únor v 19:06  •  standamat-photography.com  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
radek_zachytto_cz
Radek Adámek | Zachyť To.cz - Foto & Video
Radek Adámek PRO

Foto a video - Region Litoměřice
1

“Milé nevěsty, připravujeme pro Vás příležitost získat svatební fotografování a video zdarma. Pokud nechcete o tuto možnost přijít, sledujte naši stránku facebook.com/zachytto”
(Před 4 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
radek_zachytto_cz
Radek Adámek | Zachyť To.cz - Foto & Video
Radek Adámek PRO

Foto a video - Region Litoměřice
1

“Milé nevěsty, připravujeme pro Vás příležitost získat svatební fotografování a video zdarma. Pokud nechcete o tuto možnost přijít, sledujte naši stránku facebook.com/zachytto”
(Před 4 měsíci)

Dobrý večer,

pracujeme po celé ČR a děláme fotografie i video. Prohlédněte si naši práci na FB nebo webu, kde naleznete také několik "balíčků". Pokud Vám nevyhovují, dejte nám vědět svoji představu a společně vymyslíme variantu, která pro Vás bude optimální

Samozřejmostí je smlouva, případně předsvatební schůzka i s focením a třeba i fotokoutek s okamžitým tiskem fotografií na Vaší oslavě. Vše je na domluvě. V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte ptát.

Za tým Zachyť To.cz - Foto & Video
Radek
20. únor ve 22:54  •  Svatba byla v září 2014  •  www.zachytto.cz  •  To se mi líbí