Botanická zahrada + Čičovice 14.10.2016

Zdravím,sháním fotografa nebo fotografku na cca 5-6 hodin.díky
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád zachytím váš slavnostní den, více info posílám v soukromé zprávě. Přeji hezký den Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín volný. Rád vyfotografuji. Nabídku posílám do SZ. S pozdravem Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mrkněte na mé fotografie, pokud vás zaujmou, určitě se ozvěte! :) S pozdravem M.Z.
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, termín mám ještě volný. S pozdravem, Robin.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, moc ráda se stanu vaší svatební fotografkou :) Vašemu přání odpovídá svatební balíček classic. Budu ráda, když navštívíte moje stránky, kde naleznete fotografie včetně ceníku. V případě Vašeho zájmu či jakéhokoliv dotazu mne neváhejte kontaktovat :) S pozdravem Daniela
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, termín mám volný, zkuste se prosím podívat na mé portfolio na mých stránkách (odkaz pod komentem). Když vás můj styl zaujme, můžeme si domluvit schůzku a vše probrat, pokud se dohodneme, sepíšeme smlouvu. Mějte se krásně Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Poslal jsem zprávu. Pavel
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, i já mám Váš termín prozatím volný. Pokud by Vás moje práce zaujala (více najdete na našem FB a webu, kde jsou i cenové balíčky a další informace), ozvěte se pro přesnější cenovou kalkulaci. Filip M.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, i když jsem z daleka, rád za Vámi dojedu :) S přáním pěkného dne, Radim Spáčil
Odpovědět
Profilova fotka
@mischelka03 Dobrý den, mohu být k dispozici, více info prosím viz zprávy. Zdraví Jakub
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poptávaný termín jsem jako fotograf k dispozici. Bližší informace naleznete na mém profilu a webových stránkách. V případě zájmu se s Vámi rád sejdu a vše potřebné proberu. Jan Zeman
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, také mám Váš termín zatím volný, kdyby Vás zaujala moje práce. Vratislav Jenšík
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím mé služby. Portfólio a veškeré info najdete u mě na webových stránkách. V případě zájmu či dotazů mě neváhejte kontaktovat. S pozdravem Míra Vodička
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, připojuji se s nabídkou. Veškeré info najdete na webu. Přeji krásný den Markéta
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?