Menu Forum

Boskovice, fotograf 29.8.2015

13. črc 2015  • 
fotoportrét
fotoportrét
barmi
1
Registrovala se 27. února 2012 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 3 příspěvky. Region Blansko.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
barmi
1
Registrovala se 27. února 2012 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 3 příspěvky. Region Blansko.
  • Neví, kdy bude svatba
 Dobrý den, prosím o doporučení na pana fotografa nebo paní fotografku, volný termín na 29.8.2015. Děkuji M.
10. črc 2015 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
marlinphoto
MarLin Photo
Martin Hnátek PRO

Foto a video - Region Ostrava
7

“Srdečně Vás zveme na svatební veletrh do Kravař, který se uskuteční dne 8. a 9.11. Rádi Vás uvidíme, ukážeme nové fotografie z roku 2015 anebo si jen tak popovídáme Emotikona smile Chtěli bychom zdůraznit, že toto je první svatební veletrh konající se v Severomoravském kraji a také rozhodně nejkrásnější, neboť se koná na Kravařském zámku.”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
marlinphoto
MarLin Photo
Martin Hnátek PRO

7

“Srdečně Vás zveme na svatební veletrh do Kravař, který se uskuteční dne 8. a 9.11. Rádi Vás uvidíme, ukážeme nové fotografie z roku 2015 anebo si jen tak popovídáme Emotikona smile Chtěli bychom zdůraznit, že toto je první svatební veletrh konající se v Severomoravském kraji a také rozhodně nejkrásnější, neboť se koná na Kravařském zámku.”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,
Váš termín máme volný. Bližší informace zasílám do zpráv.

S pozdravem

Martin Hnátek | MarLin Photography
10. črc 2015 ve 14:16  •  www.marlin-photo.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
huwik
Mariana Ryšavá - svatební fotografie
Mariana Ryšavá PRO

27

“Nová facebooková stránka založena: https://www.facebook.com/marianarysava Pokud chcete sledovat novinky nebo se účastnit soutěží o párové a rodinné fotografování, které v budoucnu plánuji, můžete se přidat :-).”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
huwik
Mariana Ryšavá - svatební fotografie
Mariana Ryšavá PRO

27

“Nová facebooková stránka založena: https://www.facebook.com/marianarysava Pokud chcete sledovat novinky nebo se účastnit soutěží o párové a rodinné fotografování, které v budoucnu plánuji, můžete se přidat :-).”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,
Váš termín mám volný, dojezd není problém. Bližší info a cenovou nabídku posílám do zprávy.
Doporučení naleznete na mém profilu beremese i na webu.

Mariana Ryšavá
10. črc 2015 ve 14:27  •  Svatba byla v prosinci 2012  •  www.marianarysava.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sonagoldova
SOŇA GOLDOVÁ Photography
Soňa Goldová PRO

Foto a video - Region Břeclav
18

“Ocenění TOP 10 v soutěži Svatební fotografie roku 2014 Česká Republika, v konkurenci 532 přihlášených :-) Díky všem, pro které jsem měla možnost fotit a těším se na letošní svatební sezónu!”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
sonagoldova
SOŇA GOLDOVÁ Photography
Soňa Goldová PRO

Foto a video - Region Břeclav
18

“Ocenění TOP 10 v soutěži Svatební fotografie roku 2014 Česká Republika, v konkurenci 532 přihlášených :-) Díky všem, pro které jsem měla možnost fotit a těším se na letošní svatební sezónu!”
(Před 1 rokem)

Dobrý den, termín mám volný, můžete navštívit můj profil, nebo web.
Pokud by Vám styl vyhovoval, ozvěte se.. Dopravu účtuji pouze z Brna.
Pěkný den, Soňa Goldová
10. črc 2015 v 16:21  •  www.sonagoldova.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavel_zahalka
Pavel Zahálka svatební fotograf
Pavel Zahálka PRO

Foto a video - Region Olomouc
9
fotoportrét
fotoportrét
pavel_zahalka
Pavel Zahálka svatební fotograf
Pavel Zahálka PRO

Foto a video - Region Olomouc
9
 Dobrý den, mám tenhle termím volný.
11. črc 2015 v 19:03  •  www.zahalkafoto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
barmi
1
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
barmi
1
  • Neví, kdy bude svatba
 Dobrý den, děkuji všem za zaslané tipy, určitě si vybereme něco z došlých nabídek. Pěkný den M.
13. črc 2015 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martinpokora (36 r.)
Martin Pokora - Fotograf
Martin Pokora PRO

Foto a video - Region Praha
4

“Nově jsem začal nabízet možnost si nechat vytisknout velkoformátové fotografie jak do rámu, tak jako fotoobraz. Více info na http://www.martinpokora.cz/cenik/tisk-fotografii-a-obrazu/”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
martinpokora (36 r.)
Martin Pokora - Fotograf
Martin Pokora PRO

Foto a video - Region Praha
4

“Nově jsem začal nabízet možnost si nechat vytisknout velkoformátové fotografie jak do rámu, tak jako fotoobraz. Více info na http://www.martinpokora.cz/cenik/tisk-fotografii-a-obrazu/”
(Před 2 lety)

Dobrý den,

také mám tento termín volný. Pokud se Vám má práce bude líbit, tak se určitě domluvíme.

Hezký den, Martin Pokora
13. črc 2015 v 15:54  •  www.martinpokora.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí