Amatérský fotograf Brno a okolí (červenec 2016)

Sháním fotografa na vyfocení svatby dne 9. 7. 2016, přičemž požaduji vyfotit pouze obřad, pár skupinových fotografií a část hostiny, počítám, že to bude dohromady tak maximálně 4 hodiny celkem. Případně pak nějaký jiný den párové focení novomanželů. Problém je v tom, že všichni fotografové, jejichž práce se mi líbí, v sezóně nabízí jen balíčky na celodenní focení. Tak jsem si říkala, že zkusím sehnat nějakého fotografa-nadšence, který má nějaké vybavení, zkušennosti s focením a byl by ochotný a schopný nám svatbu vyfotit - samozřejmě za úplatu. Bohužel všichni fotografové-amatéři, které máme ve svém okolí, jsou buď hosté na svatbě, takže chci aby si aspoň ten obřad užili, nebo v tomto temínu nemůžou. Proto se ptám tady, neznáte někoho, kdo fotí pro radost, má pěkné fotky a měl by zájem nafotit nám naši svatbu... Děkuji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, já už mám tento termín předběžně rezervován, ale pokud mohu poradit, zkuste napsat/zavolat těm fotografům, co nabízí (předpokládám vyčteno na stránkách) pouze celodenní focení, třeba Vám nabídnou i jinou variantu. Je to jen o domluvě. Držím palce! Hezkou neděli přeji. Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
@sairon Dobrý den, já mám tento termín volný a nabízím možnost focení i pouze obřadu se skupinovými a novomanželskými fotografiemi. V případě zájmu mne kontaktujte pro bližší domluvu. Krásný zbytek neděle. S pozdravem Klimešová :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Dobry den, Rada bych Vam svadbu nafotila, sice jsem fotila vetsinou spise eventy, a svadbu jsem fotim zatim jen jednu, ale zkusenosti s focenim mam. Neulitaji mi prirozene momentky) Kdybyste meli zajem, poslu Vam ukazky fotek, nad portfolio a web strankami zatim jen pracuji) Hezky den. Sofiya
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nejsem amatér, ale focením se živím teprve před 8 měsíci a mám stále volné termíny včetně 9.7.2016. V ceníku mám i varianty s focením části svatebního dne, kde si myslím, že se cenově vejdeme do mé první a současně nejlevnější varianty. S přáním hezkého dne, Radim
Odpovědět
@monny3 Ahoj, hledáme také fotografa na 19.8., focení jen obřadu a pár fotek s rodinnou. Bylo by to možné? Snad nevadí, že jsem se paní vetrela do dotazu. :-)
Odpovědět
Ahoj, nás fotil Luděk Koláček, kontakt na stránkách fe-photo.com. byl sikovnej a mel plno nápadů :-) tak můžeš zkusit
Odpovědět
poprosím jestli nevadí přidám se...hledam na poslední so v srpnu....děkuji
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?