Menu Forum

Amatérský fotograf Brno a okolí (červenec 2016)

6. čer 2016  • 
fotoportrét
fotoportrét
sairon
1
Registrovala se 24. září 2015 na beremese.cz. Přidala 30 příspěvků. Má 1 přítele.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
sairon
1
Registrovala se 24. září 2015 na beremese.cz. Přidala 30 příspěvků. Má 1 přítele.
  • Neví, kdy bude svatba
 Sháním fotografa na vyfocení svatby dne 9. 7. 2016, přičemž požaduji vyfotit pouze obřad, pár skupinových fotografií a část hostiny, počítám, že to bude dohromady tak maximálně 4 hodiny celkem. Případně pak nějaký jiný den párové focení novomanželů.
Problém je v tom, že všichni fotografové, jejichž práce se mi líbí, v sezóně nabízí jen balíčky na celodenní focení. Tak jsem si říkala, že zkusím sehnat nějakého fotografa-nadšence, který má nějaké vybavení, zkušennosti s focením a byl by ochotný a schopný nám svatbu vyfotit - samozřejmě za úplatu. Bohužel všichni fotografové-amatéři, které máme ve svém okolí, jsou buď hosté na svatbě, takže chci aby si aspoň ten obřad užili, nebo v tomto temínu nemůžou.
Proto se ptám tady, neznáte někoho, kdo fotí pro radost, má pěkné fotky a měl by zájem nafotit nám naši svatbu...
Děkuji emoticon
13. bře v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
alexartcz (30 r.)
Fotograf Brno, Ostrava
zatim neuvedeno PRO

Foto a video - Region Brno
7

“Hon na fotografa, aneb, já chci toho nejlepšího! Stál jsem již na obou stranách, lovil jsem a nechávám se neustále lovit. Příběh přímo ze života :svatebčané, které jsem nefotil mi brečeli na ramenou, že litují že nepotkali jiného fotografa, kolik za něj dali a práce k ničemu. Při těchto rozhovorech mi tuhla krev v žilách. Na jedné straně zde máme”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
alexartcz (30 r.)
Fotograf Brno, Ostrava
zatim neuvedeno PRO

7

“Hon na fotografa, aneb, já chci toho nejlepšího! Stál jsem již na obou stranách, lovil jsem a nechávám se neustále lovit. Příběh přímo ze života :svatebčané, které jsem nefotil mi brečeli na ramenou, že litují že nepotkali jiného fotografa, kolik za něj dali a práce k ničemu. Při těchto rozhovorech mi tuhla krev v žilách. Na jedné straně zde máme”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,

já už mám tento termín předběžně rezervován, ale pokud mohu poradit, zkuste napsat/zavolat těm fotografům, co nabízí (předpokládám vyčteno na stránkách) pouze celodenní focení, třeba Vám nabídnou i jinou variantu. Je to jen o domluvě. Držím palce!

Hezkou neděli přeji. Lukáš
13. bře v 11:45  •  www.dvakratano.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fotodesign
Foto Design
FotoDesign Blansko PRO

Foto a video - Region Blansko
2

“Dobrý den, nabízím 20% na všechny březnové a 10% na všechny dubnové svatby. Pro bližší info pište.”
(Před 8 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
fotodesign
Foto Design
FotoDesign Blansko PRO

Foto a video - Region Blansko
2

“Dobrý den, nabízím 20% na všechny březnové a 10% na všechny dubnové svatby. Pro bližší info pište.”
(Před 8 měsíci)

@sairon Dobrý den, já mám tento termín volný a nabízím možnost focení i pouze obřadu se skupinovými a novomanželskými fotografiemi. V případě zájmu mne kontaktujte pro bližší domluvu. Krásný zbytek neděle.
S pozdravem Klimešová emoticon
13. bře v 16:17  •  www.fotodesign.estranky.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála”
16. bře v 09:53 • monny3
fotoportrét
fotoportrét
sonyaiv02
Sofiya Ivanova
PRO

Foto a video - Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
sonyaiv02
Sofiya Ivanova
PRO

Foto a video - Region Praha
 Dobry den,
Rada bych Vam svadbu nafotila, sice jsem fotila vetsinou spise eventy, a svadbu jsem fotim zatim jen jednu, ale zkusenosti s focenim mam. Neulitaji mi prirozene momentky) Kdybyste meli zajem, poslu Vam ukazky fotek, nad portfolio a web strankami zatim jen pracuji)
Hezky den.
Sofiya
8. dub ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
radius (30 r.)
Radim Spáčil
Radim Spáčil PRO

1
fotoportrét
fotoportrét
radius (30 r.)
Radim Spáčil
Radim Spáčil PRO

1
 Dobrý den,
nejsem amatér, ale focením se živím teprve před 8 měsíci a mám stále volné termíny včetně 9.7.2016. V ceníku mám i varianty s focením části svatebního dne, kde si myslím, že se cenově vejdeme do mé první a současně nejlevnější varianty.
S přáním hezkého dne,
Radim
17. dub ve 21:54  •  www.rs-photo.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janafei
Registrovala se 15. května 2016 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek. Region Brno.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
janafei
Registrovala se 15. května 2016 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek. Region Brno.
  • Neví, kdy bude svatba
 @monny3

Ahoj, hledáme také fotografa na 19.8., focení jen obřadu a pár fotek s rodinnou.
Bylo by to možné? Snad nevadí, že jsem se paní vetrela do dotazu. emoticon
5. čer v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
evcast
Registrovala se 31. března 2016 na beremese.cz. Přidala 5 příspěvků. Region Znojmo.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
evcast
Registrovala se 31. března 2016 na beremese.cz. Přidala 5 příspěvků. Region Znojmo.
  • Neví, kdy bude svatba
 Ahoj, nás fotil Luděk Koláček, kontakt na stránkách fe-photo.com. byl sikovnej a mel plno nápadů emoticon tak můžeš zkusit
5. čer v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
karol06
1
Registrovala se 14. května 2016 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky. Region Brno.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
karol06
1
Registrovala se 14. května 2016 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky. Region Brno.
  • Neví, kdy bude svatba
 poprosím jestli nevadí přidám se...hledam na poslední so v srpnu....děkuji
6. čer v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí