Ahoj, našla by se fotografka/fotograf se zkušenostmi na focení večerní svatby na Bouzově 20.10. 2018

Hledáme fotografku/fotografa poměrně na poslední chvíli a doufáme, že někoho najdeme:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Když se Vám budou mé fotky líbit a cena zaujme, jsem Vám plně k dispozici. Fotografie a další informace najdete na mých stránkách. Přeji krásný den. S pozdravem Lukáš.
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, večerní svatba na Bouzově musí být super, rád Vám ji nafotím, z Prostějova je to za rohem :-) Portfolio naleznete zde na profilu, nebo na mé FB stránce (odkaz dole v podpisu) . Pokud Vás fotky zaujmou budu rád když mi napíšete. S pozdravem Ondřej Dopita
Odpovědět
Profilova fotka
Milá nevěsto, mohu Vám být k dispozici. Jarda Jelínek
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Zdravím, bohužel už mám jinou svatbu, ale i tak ukážu jaké fotky se dají i v noci ve tmavém kostele vyfotit. Snad to bude sloužit aspoň jako inspirace :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mám volno, ráda přijedu, mrkněte na portfolio na webu.. Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také mám volno, napsal jsem Vám zprávu s bližšími informacemi. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, ráda bych vám nabídla volný termín. Bouzov je velice krásná lokalita. Preferuji fotky bez použití blesku dokud to jen trochu jde, protože pro svatební hosty je blikání rušivé a nepříjemné. Víc ukázek večerních/nočních focení můžu poslat do zprávy (většina nevěst nechce volně "viset" na internetu kdekoliv)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, připojuji se s nabídkou a zasílám sz. Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám volný. Odkaz na mé svatební portfolio naleznete hned pod vloženou fotografií. Budu velmi rád za Vaši případnou návštěvu. :) S pozdravem a přáním krásných dnů Honza
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, s focením na Bouzově mám bohaté zkušenosti, již jsem zde odfotil mnoho svateb. V případě zájmu mě kontaktujte na webu, kde naleznete ceník a další potřebné informace. S pozdravem Radim Spáčil
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Hezký den, termín mám zatím volný a večerní svatba zní jako skvělý a originální nápad! :-) Kdyby má práce zaujala, ozvěte se. J.Š.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mám zkušenosti z focení večerních svateb, kdyby Vás zaujala moje práce ;) Přeji hezký den Vráťa Jenšík
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?