Fotograf, 6.6.2020, Ostrava a okolí

Dobrý den. Na naší svatbu hledám svatebního fotografa, který umí zachytit okamžik a nedělá nic násilím. Svatba bude 6.6.2020 v Ostravě a následně v Jistebniku. Děkuji za případné reakce.
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, gratulujeme k zasnoubení a přejeme vám ať máte svatbu přesně podle vašich představ. Dostanete od nás krásné dřevěné balení s tištěnými fotkami, dřevěný USB disk se všemi upravenými fotkami a videoslideshow z nejlepších fotek. Máme rádi přírodu a tak v ní také nejčastěji fotíme, určitě se ale podívejte na náš web, kde najdete naši nejnovější práci. Rádi vás poznáme na osobní schůzce a moc se těšíme vaši odpověď. Monika & Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, take se pridavam. Nenasilne foceni je to, co mam rad:) Kdyztak muzete kouknout na moji tvorbu, popr. si precist "recenze" na mych strankach a udelat si predstavu o mem pristupu. Hezky den preji Kuba
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, váš termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Napíši vám i soukromou zprávičku. Prozatím se můžete klidně kouknout na web, na kterém najdete kompletní portfolio. Pokud vás má práce zaujme, tak stačí jen písnout. Budu se těšit Lukáš #fotkapronevestu
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velice ráda Vaši svatbu nafotografuji. Není problém se na čemkoliv domluvit. Více informací a fotek naleznete na mém webu. Napsala jsem Vám i soukromou zprávu. Budu ráda, když se ozvete :) Krásný den, Katka Skupieňová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a rád nafotím Vaši svatbu. Pokud se Vám bude líbit moje ukázka, veškeré informace naleznete na mém webu. S přáním hezkého dne Jindra Pekař
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, sezona 2020 je otevřená a rezervace na příští rok již přijímám a termíny se plní. Rád se nafocení vaší svatby ujmu. Odkaz na mé webové stránky naleznete dole pod vloženou fotografií, budu rád za jejich shlédnutí. Pro podrobnosti ke svatebnímu focení mne prosím kontaktujte přes www stránky nebo tady v SZ. S pozdravem Honza Vodička
Odpovědět
Profilova fotka
Chytám okamžiky :-) Posílám vám soukromou zprávu...
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám volný. Mé portfolio a ostatní informace najdete na webu. Hezký den Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, Katarino! :) Jsem svatební fotografka, momentálně žiji v Indii a svatby fotím po celém světě. Na květen a červen přijíždím fotit svatby do ČR, proto si doplňuji volné termíny. Fotím pouze celý svatební den (příběh). Cena za celodenní focení se pohybuje okolo 15000 Kč. K dispozici mám i fotokoutek. Kontaktujte mne, prosím, na email a určitě se domluvíme. Budu se těšit! :) Anna
Odpovědět
Profilova fotka
@dennynka Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a nenápadně zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky, fotografie a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den fotograf Martin Máslo
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, máme zrovna 15% SLEVU na balíčky focení pro rezervace 2020 ;) Více informací a fotek naleznete na mém webu.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?