4.7.2017 (úterý), Český ráj, Hrubá Skála

Dobrý den, hledáme fotografa pro tajnou svatbu. Obřad a fotky z přírody.
Odpovědět
Profilova fotka
@zdenka_michal Pred výberom fotografa si dôkladne pozrite jeho kompletnú prácu. Nezverujte svoju svadbu do rúk niekomu iba preto, lebo má na webe vystavených niekoľko dokonalých nastajlovaných portrétov. Platíte fotografa za celodennú prácu, vyžiadajte si preto celé svadby. Portrétové fotenie ako-tak zvládne relatívne veľa fotografov, ale nafotiť celú svadbu na slušnej úrovni iba málokto. Moju ponuku nájdete v správe. Pekný večer prajem.
Odpovědět
Profilova fotka
@photostancik_cz Vy mate tak nadherne fotografie, ze vzdy, kdyz si rozkliknu Vase stranky, tak lituji, ze sve vyznamne dny, mam jiz za sebou. Moc Vam fandim.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme volný. Nabídku poeíláme do SZ. Rádi pošleme odkaz na celé svatby:)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, kdyby Vás zaujala moje práce, mám Váš termín volný ;) Přeji hezký zbytek dne Vráťa Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
@zdenka_michal Dobrý den Zdenko a Michale, rád budu u tak trochu jiné svatby :-). Pokud zaujme moje práce, jsem k dispozici. Standa
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám také volný. Informace a portfolio najdete na mých webových stránkách. Pokud vás má práce zaujme, ráda přijedu. Hezký den Markéta Peterková
Odpovědět
Profilova fotka
@zdenka_michal Dobrý den. 4.7. mám volno a na Hrubé Skále jsem už svatby fotil. Pokud jste si pohlédli galerii (web je pod příspěvkem) a máte zájem, kontatujte mě přes e-mail, od zítra to přes beremese nepůjde. Přeji Vám hezký den. Zdeněk Morávek
Odpovědět
Profilova fotka
@krijola vase slova sa velmi prijemne citaju. dakujem a verim, ze sa vam moje prace budu pacit aj nadalej :)
Odpovědět
Profilova fotka
@zdenka_michal Dobrý den Zdeňko a Michale, Váš termín mám volný. Odkaz na mé svatební portfolio naleznete hned pod vloženou fotografií. Budu velmi rád za Vaši případnou návštěvu. :) Na Hrubé Skále jsem již svatbu fotil, moc příjemné místo. S pozdravem a přáním krásných dnů Honza
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den Přeji, bude mi potěšením zachytit váš svatební den...fotky jsou z Hruboskalska přeji pěkný den Petra jansová
Odpovědět
Profilova fotka
@zdenka_michal Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
Dekuji vsem, uz jsme nasli
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Měla bych pro vás ve váš termín volno, více info prosím na mém profilu :)
Odpovědět
Dobrý den! Tajná svatba v přírodě zní moc dobře! Koukněte na moje fotky a určitě mi napište budu moc ráda ! Mějte se hezky, Káťa
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?