4.7.2015 Brno

Dobrý večer, nakonec jsme museli změnit místo obřadu i hostiny a tím pádem i termín svatby.. tudíž hledáme fotografa na 4.7.2015. Najde se tady někdo šikovný, kdo ma ještě tento termín volno? Předem díky ta odpověď!L.
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný večer, máme volno, posílám nabídku do zpráv :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer nebo ráno, hlásíme se s volným termínem, jsme přímo z Brna. Veškeré info na profilu nebo webu;) Jindřich a Pavla Nejedlí
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, prozatím mám tento termín volný :-). Nabídku posílám do zprávy. Mariana Ryšavá
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, Váš termín mám zatím volný...
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý deň Lenka, sme z Brna a termín máme voľný tak neváhajte pozrieť na náš web alebo FB pre lepšiu predstavu našej práce :-) Lucia a Marek
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj @leniii Tento termín mám jako poslední volný v červenci. Koukni na moji práce a reference. Budu se těšit na odpověď a vzájemnou spolupráci. Přeji krásný den S pozdravem Karel Vojkovský
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, nabízím volný termín. S pozdravem Petra Jansová.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Volný termín mám. Budu ráda když se podíváte na mé webové stránky.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, termín Vašeho svatebního dne mám volný. Více mých fotografií naleznete na webu nebo fb. V případě že se Vám bude má tvorba líbit, určitě mne neváhejte kontaktovat. Hezké dny přeje Radek Šviderský
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín volný mám :)
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, dovolím si nabídnout i své služby. Pokud se Vám bude má práce líbit, tak se určitě domluvíme. Jezdím po celé republice. Hezký den, Martin Pokora
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám zatím volný. Více fotografií naleznete na mém profilu. Pro ceník mne neváhejte kontaktovat do zpráv. Přeji hezký den
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím svatební fotografie za skvělé ceny od 3500,- a tento termín mám zatím volný... v případě zájmu o více informací můžete mrknou na můj web. Přeji hezký večer :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Nabízím své služby. Veškeré info na webu. S přáním štěstí, ať už si mě vyberete nebo ne :) H. Jordán
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?