24.6.2023 - fotograf Jižní Morava

Profilova fotka
Dobrý den, dovoluji se na vás obrátit s prosbou. Z nabídek fotografů na internetu jsem přehlcená a nedokáži vybrat. Zkouším tedy touto cestou získat nějaké doporučení na fotografa. Co se týká naší představy, určitě by nám stačila zlatá střední cesta, tedy focení 8 hodin, bez videa - pouze fotografie. Není nutné zapůjčit ani věci na fotokoutek, to si zařídíme sami. Svatba se bude konat v Přítlukách - cca vesnice vedle známějšího Zaječí. Cenově bychom se rádi vešli maximálně do 18 000,- Kč. Děkuji moc za případná doporučení a přeji všem hezký den 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám stále volný, tak pokud se vám budou líbit fotky, napište a můžeme se domluvit na podrobnostech. Více fotek ze svateb nebo i další informace naleznete na mém webu nebo na instagramu. Případně mě neváhejte kontaktovat. Budu se na vás těšit. Patrik
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, Vaše datum svatby mám volné. Moc rád přijedu. Jak fotím a za jaké ceny a kontakty najdete v mém profilu. Hodně zdaru v plánování 🙂 Patrik & Radka Schöberovi
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám volný. Pokud vás mé fotky zaujmou, ráda přijedu. Mé portfolio a ostatní najdete na webu. Hezký den Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, gratuluji k vašemu rozhodnutí. Rád vám svatbu nafotím. Cenově se určitě vejdete 🙂 Vše potřebné najdete na mých webových stránkách nebo na fb profilu Jakub Kruliš photography. Jestli hledáte pohodáře, se kterým se budete cítit příjemně, tak jsem ten pravý 🙂 Jakub
Odpovědět
Profilova fotka
Rád Vaši svatbu nafotím. Cenovou nabídku máte ve zprávách.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den Kristýno, váš termín mám volný a ráda vám vaši svatbu nafotím. Na mou tvorbu můžete kouknout na IG, FB nebo webu. Děkuji Michaela 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, nabízím svoje služby svatebního fotografa. Fotím po celé ČR. V ceně svatebního focení je předsvatební párový focení a zapůjčení polaroidu. Fotky ze svatby dostanete do 14 od svatby (fleška + vytištěný fotky). Veškerý informace, fotky, reference atd. najdete na mých stránkách 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, mrkněte i ke mně na stránky, třeba Vás moje práce zaujme 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyna_hlavnickova Dobrý den, Váš termín mám volný a mohu nabídnout své služby. Více o mé práci najdete na mém webu.
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyna_hlavnickova Krásný den. Ráda bych Vám nabídla své služby fotografky. V případě zájmu se klidně ptejte. Krásný den Stanislava
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?