24.6.2017 Vyškov ::: fotograf pro náš den

Pěkný den všem, hledáme fotografa, co se nebojí sta lidí, dvou nevyzpytatelných tatínků a velkého mazlivého psa :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslal jsem Vám zprávu. Přeji hezký den. :) Michal Pleva
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, to je krásná poptávka! Ničeho z toho se nebojím a rád nafotím Váš svatební den. Pokud Vás zaujme moje portfolio, neváhejte mě kontaktovat. S pozdravem, Miroslav Jungwirth
Odpovědět
Profilova fotka
dobrý den, kdo se bojí, nesmí do lesa... Pokud vás má práce zaujme, ráda přijedu. Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín volný. Více v sz. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
@cotchenka Dobrý den, jsem k dispozici .-) Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám zatím volný. Velkého množství svatebčanů se nebojím. Pokusím je zabavit a usměrnit :-p S tatínkama se rád seznámím a zajdu na pivo. :-) S pejskem si rád pohraji. :-D Budu rád, když se nejprve podíváte na moji tvorbu a webové galerie. Pokud Vás má tvorba zaujme neváhejte na mě obrátit. V případě Vašeho zájmu mě kontaktujte. S úctou Vojta :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@cotchenka Až mi je úplně líto, že tento termín mám už zamluvený. Ale kdybyste někdy chtěli nechat nafotit jen pesana nebo společné nesvatební fotky právě s ním, tak na takové focení se specializuji ;-) Hodně štěstí přeji Lucie
Odpovědět
Profilova fotka
. Dobrý den, lákavá nabídka :) Kdyby se Vám líbili mé fotografie, termín mám zatím volný. PS: jednoho velkého mazla mám doma, tak se rád seznámím s dalším :) S přáním pěkného dne, Radim Spáčil
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poptávaný termín jsem jako fotograf k dispozici. Bližší informace naleznete na mém profilu a webových stránkách. V případě zájmu se s Vámi rád sejdu a vše potřebné proberu. Jan Zeman
Odpovědět
Dobrý den, termín mám volný a ceny mírné, navíc Vyškov se vejde i do okruhu, kam dojedu zdarma.... Moje práce najdete na FB stránkách uvedených dole pod fotografií.. Ceník a další informace posílám do zpráv a přeji šťastnou ruku při výběru.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?