24. 6. 2017 šternberk

Dobrý den, hledám šikovného fotografa (za rozumnou cenu) na naší svatbu, která proběhne 24.6. 2017. Celkový časový odhad přibližně 7 hodin. Předem děkuji za nabídku
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád nafotím Váš svatební den. Pokud Vás zaujme moje portfolio, neváhejte mě kontaktovat. S pozdravem, Miroslav Jungwirth
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslal jsem Vám SZ. Přeji hezký večer. :) Michal Pleva
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslal jsem Vám nabídku interní poštou. Jiří Šmalec
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, v uvedený termín mám volno a rád budu fotit Vaši svatbu :) Pro další informace se prosím podívejte na můj profil a především web. Zdravím a gratuluju! Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
. Dobrý den, uvedený termín zatím mám volný a rád Vám jej nabídnu. Do zpráv jsem Vám zaslal kalkulaci. S přáním pěkného dne, Radim Spáčil
Odpovědět
Dobrý den, termín mám volný, ceny mírné a navíc bydlím v Olomouci, což je co by kamenem dohodil. Moje práce najdete na FB stránkách uvedených dole pod fotografií.. Ceník posílám do zpráv a přeji šťastnou ruku při výběru.
Odpovědět
Profilova fotka
@vlastimira Krásné dobré odpoledne, mám volno a mám zájem, pošlu ceník, pokud se Vám bude líbit má práce. Adriana
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poptávaný termín jsem jako fotograf k dispozici. Bližší informace naleznete na mém profilu a webových stránkách. V případě zájmu se s Vámi rád sejdu a vše potřebné proberu. Jan Zeman
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, připojuji se s nabídkou volného termínu. Mé portfolio najdete na webových stránkách. Markéta
Odpovědět
Dobry den poptavam fotografa na 2.9.2017 Olomouc ;-) ;-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
@vlastimira Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?